Wpis z mikrobloga

#kononowicz Pytano w sądzie rudego ile osób pomaga Kononowiczowi i czy tylko pan czy to jest jakaś grupa. Rudy: Mógę liczyć na wsparcie następujących osób: Jarosław Z, Katarzyna S, Piotr. K., Adam jakiś tam, moja małżonka, lekarz. MOPR Co ciekawe nie wymienił Rafała K. Wieczorem, jak odsłucham nagranie z tel podam stare dobre nicki które pokazywał Bocianowi w sądzie rudy pasztet #patostreamy
bezpravkano207 - #kononowicz Pytano w sądzie rudego ile osób pomaga Kononowiczowi i c...

źródło: lista

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@bezpravkano207: kasie 7xl wymienił i Suma wsw prostaka? No przecież WSW zapiera sie że on nie wspolpracuje xDD

Jezu nie wymienił Rafała K? Przecież jak ten sie dowie że jego król go pominął i on jednsk nie POmaga to wpadnie w załamanie nerwowe xzdDDDD

Można gdzies posluchac czy poczytać calej relacji z Twojej rozmowy z rudym oblechem?
  • Odpowiedz
@bezpravkano207: nasrane w główce to on ma i to dobrze. Doskonale wie że nie ma szans żeby mnie skutecznie uwalić pozwem, ale pozyskanie danych to jest cel, pisanie do pracodawcy albo wystawianie info o firmie, wypisywanie do kobity albo rodziców albo rodzeństwa albo gdzie tam jeszcze chciałby. To jest jego marzenie xD nawet nie ma się łudzić że rudy cymbał jest w stanie skutecznie za MOJE wpisy o nim na
  • Odpowiedz
Można gdzies posluchac czy poczytać calej relacji z Twojej rozmowy z rudym oblechem?


@mateos11: jest nagrane na telefonie, ale prawnicy odradzają publikację przed końcem rozprawy, być może mowy końcowe upublicznione zostaną. Pewnie też stenogramy sądowe będą kiedyś dostępne a tam wszystko co sąd kazał stenotypistce notować, bo ni każde słowo jest zapisywane, cała rozprawa jest nagrywana przez sąd, można mieć dostęp do nagrania bo uzyskaniu zgody sądu
  • Odpowiedz
@William2290: aha i nie sądowi pokazywał wykop tylko Bocianowi w części w której powód może zadawać pytania pozwanemu. Sąd nakazał przestać o to pytać bo niezwiązane ze sprawą. Rudy machał drżącą ręką telefonem z wykopem i tym tagiem na wyświetlaczu przed nosem bociana. Jak było inaczej to niech wyrodny syn który nie był na pogrzebie własnej matki zaprzeczy temu na swoich social mediach
  • Odpowiedz
@William2290: dokładnie on chce ludzi stalkować i chce na koszt podatnika(sąd, prokuratura) zdobyć ich dane. Sąd Okręgowy w Bielsku uznał, że to jego prywatny problem i nie ma interesu publicznego w POmaganiu w tym nietypowemu
  • Odpowiedz
@William2290: William Cyferki lepiej się spakuj bo nie znasz dnia ani godziny kiedy smutni panowie od Rudego zapukają do drzwi dla ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nasrane w główce to on ma i to dobrze. Doskonale wie że nie ma szans żeby mnie skutecznie uwalić pozwem, ale pozyskanie danych to jest cel, pisanie do pracodawcy albo wystawianie info o firmie, wypisywanie do kobity albo rodziców albo rodzeństwa albo gdzie tam jeszcze chciałby. To jest jego marzenie xD nawet nie ma się łudzić że rudy cymbał jest w stanie skutecznie za MOJE wpisy o nim na wykopie wygrać sprawę
  • Odpowiedz