Wpis z mikrobloga

#warszawa #wykoppiwowarszawa #wola Hej, jutro jadę do stolicy na szkolenie 2 - 5 lipca . W któryś z tych dni, po 17:00 chętnie się z kimś spotkam na ~ 1- 2 godzinki. Będę istnieć na terenie Woli, okolice Hali Mirowskiej, Placu Europejskiego, Pawiaka.

Jestem wesoła, artystyczna dusza, ciekawą świata, pracuje z pacjentami, mam dużo zainteresowań około kulturalnych, historycznych, nauk spolecznych, nowych technologii.

Lubię rozmawiać o życiu, ciekawi mnie człowiek. Nie imprezuję z nieznajomymi. Jestem nieufna wobec skrajnych postaw politycznych i światopoglądowych.

Możemy pójść do kina studyjnego, na wystawę, do miłej kawiarni, na sushi albo baru mlecznego na obiad, na spacer z psem do jakiegoś pięknego parku, bo lubię psy, koty, naturę, wodę, fotografować też możemy. Robię ładne zdjęcia ludzi i zwierzat. Na luziku, bez spiny, miło.

Dla uwagi i ochlody wrzucam foto mojej suńki #psy poczynionej telefonem #pixel.

Sulamitka - #warszawa #wykoppiwowarszawa #wola Hej, jutro jadę do stolicy na szkoleni...

źródło: 1000024313

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
Ale to Ty jesteś z psem, czy chcesz żeby ktoś miał psa? :P
Jeśli jesteś w miarę sprawna fizycznie i nie boisz się odrobiny sportu to mogę Cię wziąć ze sobą na spacer :)
  • Odpowiedz
@Sulamitka: ehhh kilka dni za pozno przeczytałem. Jak cos to następnym razem chetnie kino studyjne, bar mleczny, spacer, kajaki (jest parę miejsc na darmowe w wawie), czy cos. Moge tez meczyc zdjeciami moich gnomów (kotów)
  • Odpowiedz