Wpis z mikrobloga

Przechodzę sobie pierwszy raz w życiu San Andreas na sto procent. Dzisiaj zrobiłem min. wszystkie grafitti, wszystkie szkoły jazdy i misje sutenera:)
Gra ma 20 lat, człowiek myśli że wszystko o niej wie a tu nadal można się zaskoczyć. Ja np się dowiedziałem że auto może mieć alarm tak jak w nowszych GTA. Super uczucie znowu wracać do tej gry ()
#gry #chwalesie
kulis - Przechodzę sobie pierwszy raz w życiu San Andreas na sto procent. Dzisiaj zro...

źródło: temp_file3874740879811863217

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@kulis: dwa lata wcześniej znacznie mniejsze studio wypuściło Mafię, gdzie świat gry, model zniszczeń, jazdy, tankowanie auta! zjadał i wypluwał gta z niestrawności.
  • Odpowiedz
  • 0
@kulis
Przechodzę też na 100% teraz. Zbieram auta na import/export.
Dodatkowo polecam i tak zrobić nieobowiązujące rzeczy jak wyścigi triatlon, i tego typu.
  • Odpowiedz
  • 0
@vulcanitu San Andreas ma wszystkiego wystarczająco na 100%. Już wystarczy tylko 50 aniżeli 100 przewozów taksówką jak w innych częściach, fotki i podkowy też tylko po 50 sztuk, zajmujące po godzinie, jeśli chodzisz z mapą, ...
  • Odpowiedz
  • 1
@kulis kończę trzecią listę. Wczoraj jechałem po auto Euros do trzeciego miasta, by pod koniec wylądować autem w wodzie.
Czytałem za to dzisiaj że od czasu do czasu kręci się po jednej dzielnicy San Fierro. To trzeba wyjechać i wjechać autem w dzielnicę i liczyć że go zespawnuje.

Cheetah sprawiał mi problem. Nie było go obok północnego domu w Las Venturas, po bogatej dzielnicy San Fierro niedaleko mostu na północ nie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@rukh No fakt nie zawsze się spawnują w lokacjach ale do zniesienia. Ja to w ogóle na początku nie wiedziałem że te auta się respią w konkretnych miejsach i połowe pierwszej listy zrobiłem samemu znajdując te auta na ulicy XD
  • Odpowiedz