Wpis z mikrobloga

Jak mnie wurkwia Orange. Mama ma tam telefon w abonamencie, płacę jej rachunki jak dobry synek. Zdarza się, że zapomnę zrobić przelew i wtedy jest automatyczna blokada połączeń. Odblokować można tylko po zgłoszeniu wpłaty na infolinii lub wysyłając potwierdzenie emailem. Że kasy nie ma to wiedzą od razu, a że jest to już trzeba informować, a oni łaskawie odblokują po dwóch dniach. Orange to chyba najgorsza sieć w Polsce i nie chodzi tylko o to bo miałem z nimi też inne przeboje. Ale to mnie denerwuje najbardziej, zaraz po marnym zasięgu.
  • 7
@Myrzyn: dlatego od 7 lat mam Erę (T-Mobile), kiedyś miałem jedną umowę z oragne, i jedną z plusem. Orange to gówno, ale Plus bije Orange na głowę. Takie gówno, że dramat.. Nie wiem kto tam w ogóle kupuje, że oni ciągle istnieją ?:D
@Myrzyn: hmm, u mnie blokują dopiero 2 tygodnie po terminie, i jeszcze wysyłają wcześniej przypomnienia smsem. Inne Orange? Ale jedyne co mnie denerwuje, to że czasem sobie doliczą kasę nie wiadomo za co i trzeba dzwonić, żeby zmniejszyli rachunek.
@Elph: tak jak napisałem, nie ja korzystam z telefonu. Możliwe że jest jakieś powiadomienie, ale na przykład ostatnio przez jakiś czas w ogóle mamie nie dochodziły smsy. Przyszły wszystkie hurtem po tygodniu. Może to problem z telefonem który był już na gwarancji z powodu gubienia zasięgu, nie wiem. Faktem jest ogólne olewanie klienta, słabe wsparcie na infolinii, słaby zasięg, słaba oferta itp. Zdania o Orange nie zmienię i to był ostatni