Wpis z mikrobloga

KupiΕ‚em mieszkanie! πŸ’ͺ
Rynek wtΓ³rny, do remontu, w wielkiej pΕ‚ycie. Ale kupiΕ‚em!

- Czego nauczyliΕ›cie siΔ™ przy kupowaniu i remontowaniu mieszkaΕ„ z rynku wtΓ³rnego?
- Czego unikać?
- Co warto zrobić jak najszybciej po kupnie mieszkania?

Jutro rozmawiam ze spΓ³Ε‚dzielniΔ…, podatkowo juΕΌ przepisaΕ‚em mieszkanie na siebie ePuapem, jeszcze zapiszΔ™ prΔ…d i wodΔ™ na siebie.

Jestem ciekaw jakie macie rady i bΔ™dΔ™ wdziΔ™czny za kaΕΌdΔ…. πŸ™

#nieruchomosci #wielkaplyta #remontujzwykopem #mieszkanie
  • 14
  • Odpowiedz
- Czego nauczyliΕ›cie siΔ™ przy kupowaniu i remontowaniu mieszkaΕ„ z rynku wtΓ³rnego?

- Czego unikać?

- Co warto zrobić jak najszybciej po kupnie mieszkania?


@MatthewDuchovny
  • Odpowiedz
@MatthewDuchovny: jak można z własnej nieprzymuszonej woli kupić mieszkanie w wielkiej płycie, dodatkowo do remontu. Nie mieści mi się to w głowie. To tak jak byś miał do wyboru poślubienie 19 letniej ślicznej dziewicy albo starego 55 #!$%@? od 35 lat w zawodzie dodatkowo z HIVem. Chyba że jesteś flperem, to luz, ale jak chcesz tam mieszkac to ...
bugzer - @MatthewDuchovny: jak można z własnej nieprzymuszonej woli kupić mieszkanie ...

ΕΊrΓ³dΕ‚o: BANER---PAPIEZ-JAN-PAWEL-II-jp_16

Pobierz
  • Odpowiedz
@MatthewDuchovny: jedna ekipa do wykończeń od początku do końca. Pilnować I sprawdzać czy robią dobrze. Jak się nie znasz to albo rób zdjęcia i pytaj w internetach albo gdziekolwiek. Nikogo "po znajomości" pogodzić się z tym, że zawsze ze wszystkim będzie jakiś problem. Ogarniać sobie wcześniej rzeczy. Doliczyć do planowanego budżetu na wykończenie 20% awaryjnie. To z tych negatywnych rzeczy które mi przychodzą teraz do głowy i na które bym
  • Odpowiedz
To tak jak byΕ› miaΕ‚ do wyboru poΕ›lubienie 19 letniej Ε›licznej dziewicy albo starego 55 #!$%@? od 35 lat w zawodzie dodatkowo z HIVem.


@bugzer: po tej 55-latce przynajmniej wiesz czego się spodziewać, a nigdy nie wiesz kiedy Twoja 19-latka zacznie się #!$%@?ć
  • Odpowiedz