Wpis z mikrobloga

Czekaj czekaj. Pomijając wiec całą politykę i sposob jej prowadzenia.
Co sie niby zmienilo na lepsze w najbliższym otoczeniu?

Ceny spadły? Benzyna jest po 5zl? A może duzo więcej zarabiamy? Czy nagle policja, sądy itp staly sie bardzo praworządne i wydajniej pracują?
A może łapowkarstwok i kolesiostwo zostało zlikwidowane i kazdy z ulicy, ktory ma odpowiednie kwalifikacje moze zostac wybrany w transparentnym konkursie na prezesa Orlenu?
Czyżby poprawiła się sytuacja w służbie zdrowia?
A może molochy wprowadzające pieniadze z polski uczciwie zaczęły placic podatki.
O! Teraz kazdego stać na mieszkanie?
Wszyscy dokoła chodzą uśmiechnięci?

Czego proszę mi powiedziec nie zauwazylem?

A moze zwyczajnie op cieszy sie, ze z 500+ zrobilo sie 800+ bo ma duzo dzieci?
()

#polityka
erebeuzet - Czekaj czekaj. Pomijając wiec całą politykę i sposob jej prowadzenia.
Co ...

źródło: temp_file7991289406697851687

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@erebeuzet: dla mnie, z kategorii którą wspomniał - spokojniej - widzę zajebiście dużą różnicę, w tym jak zachowuje się mój ojciec. Real talk, potrafił łazić agresywny i #!$%@? bo mu w TVP powiedzieli, że Tusk chcę polske rozkraść. Odkąd nie ma tvp, czillera, utopia, karmi sobie wiewiórki i stawia budki dla ptaków. To co zrobili emerytom, zasługuje na 20 lat w pierdlu.
  • Odpowiedz
@Przegrywek123: mam dokładnie odwrotne wrażenie, tyle że moi emeryci to fanatycy uśmiechu. Jad wylewa się litrami w stronę PiSu. Najważniejsze, że PiS rozliczają XD. To główny argument, no i drugi: "Tusku ufam Tobie".

Najzabawniejsze, że ultra katolicy jednocześnie popierają wszystkie skrajnie lewicowe pomysły koalicji Tuska. W tym chwalenie ostatnich występów osoby twojej starej w nowym TVP. XD
  • Odpowiedz
  • 2
@Przegrywek123 ja akurat widzialem to dwojaki sposob. z jednej strony #!$%@? na tuska wyznawcy pisu, z drugiej #!$%@? na kaczynskiego wyznawcy platformy.

najlepsze jest to, ze ci ludzie sami zaczynali ten temat poruszac, a później jeczeli, ze ci o przeciwstawnych pogladach sa kłótliwi.

pod tym względem nic sie nie zmienilo.
  • Odpowiedz
  • 12
@erebeuzet
Benzyna - jest uzależniona od światowego rynku. Oczywiście można ręcznie tym sterowac jak robil to obsrajtek, także tutaj jest duża poprawa, ceny będą stabilne i bez manipulacji

Sądy,policja - to wymaga czasu, nic się konkretnego nie zmieni w ciągu kilku miesięcy. Aczkolwiek pozytywne symptomy juz są.

Lapowkarstwo/kolesiostwo - zostaje ograniczone, zobacz przypadki z Polska2050 poseł Gomoła został wyrzucony, jeszcze inny typ wybrał SPP wiec z parti tez go wyrzucili. Tutaj duży
  • Odpowiedz
@Spring90

@mrKuaku: tak tak, a jak tam inflacja, imigranci, rolnictwo, przemysł, życie zwykłych obywateli? XD


Inflacja spadła, wizy dla imigrantow I ich napływ też ograniczone, do zielonego ladu wprowadzine poprawki, nie to co za pisu
  • Odpowiedz
@pozdroxxx666: teraz leci w kółko narracja że PiS to agenci rosyjscy, że wszystkich trzeba powsadzać do więzień, premier 80% wpisów na TT poświęca opozycji... To nie jest dalej szczucie na siebie? Serio pytam, bez napinki- myślisz, że tutaj się zmieniło na lepsze?
  • Odpowiedz