Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@menzwykop: W stanach nie ma zakrętów i są betonowe autostrady z czasami bardzo agresywnymi programu na łączeniu płyt. Wtedy takie auto się sprawdza
  • Odpowiedz
Taka 20-letnia klasa premium jest bardzo wygodna, nic się nie psuje i przejeżdża ponad milion kilometrów na jednym silniku, a kosztuje połowę tego co najtańsze auto z salonu. Ale polaczki wolą przepłacać.


@Archaniol_bo_rzyga_bryje: Przepraszam bo nie chcę absolutnie żeby to zabrzmiało jako docinek, ale jechałeś w ogóle takim kiedyś? Bo takim autem na przykład zwłaszcza tutaj na nasze polskie warunki skręca się tragicznie.
  • Odpowiedz
@Archaniol_bo_rzyga_bryje: połowę tego co najtańsze auto z salonu, a ja mam argument inny, bardzo prosty-jak masz 70+, stałe $$$, z emerytury, trochę oszczędności i zawsze kupowałeś nowe, Fiata z salonu, Lanosa z salonu, zmieniasz co 3-4 lata, masz budżet na nową Corsę, to nigdy nie wejdziesz w coś takiego. Są ludzie co kupują buty z Tesco i chodzą w nich 4 lata, a są tacy co w tych z Nike
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89: Jakby ten Lincoln Town Car / Ford Crown Victoria / Mercury Grand Marquis (bo to prawie to samo) był taki zły to by nie zdobył w USA takiej popularności jako taksówka czy radiowóz policyjny. Jakiś Buick z 1990 roku Twojego wujka z nie wiadomo jakim silnikiem i historią nie zmienia faktu, że te 3 modele koncernu Forda były bardzo udane.
  • Odpowiedz
@Archaniol_bo_rzyga_bryje: Town Car limuzyna popularna na śluby i zdecydowanie lepsza niż Hummer H3 Long. Nie zmienia to faktu, że auta amerykańskie na polskich drogach to dalej nie jest konkurencja typu jakaś Honda Pilot stosunkowo tani suv produkowany w USA a nowa Dacia Duster, 99 % ludzi weźmie nowego Dustera itd.
  • Odpowiedz
@Archaniol_bo_rzyga_bryje: Ja bym widział co innego. Mi Honda Pilot się spodobała po tym odcinku https://www.youtube.com/watch?v=dTFQssKaoZw Moim zdaniem ma wiele + na polskie drogi, ale duże miasta bogate pełne są ciekawych aut to obrzeża kraju pełne są myślenia typu Chcesz być królem całej wsi kup se Golfa TDI itd. Ja to nazywam folklorem. Nawet czasem lubiłem poprzeglądać magazyny o tuningu w empiku koło 2004-2005 roku, ile tam agro-tuningu było, typu chłop
Sylwiusz89 - @Archaniolborzyga_bryje: Ja bym widział co innego.  Mi Honda Pilot się s...
  • Odpowiedz