Wpis z mikrobloga

mirki ale #!$%@?łem XD
zobaczyłem lot za 299zł na #kreta w #grecja i jutro o 10 laduje sie w samolot na kilka dni
nie mam ogarniete zadnego noclegu a moj angielski lekko kuleje xD ale to byl impuls i teraz musze leciec bo jak nie teraz to kiedy.
Byłem raz na krecie ale na wschodniej części, teraz chcę zwiedzić część zachodnią, bo ładne plaże itp. Tyle że wtedy all inclusive wszystko było
Chyba na bookingu będę coś klikał i może nie skończę na plaży z walizką XD
macie jakies protipy dla nooba w #podroze takiego jak ja?
Leosiaa - mirki ale #!$%@?łem XD
zobaczyłem lot za 299zł na #kreta w #grecja i jutro ...

źródło: obraz_2024-06-29_224320116

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Leosiaa: słaby angielski wystarczy, masz neta i translator jak coś. Za nocleg na plaży można dostać mandat, ale nie wiem jak to jest egzekwowane. Kreta jest tania, bez problemu coś znajdziesz (ale zrób to dzisiaj, choć od biedy i na miejscu ogarniesz, tak robiłem na Korfu, że rano sobie rezerwowałem hotel i dwie godziny później się meldowałem). Gratuluje decyzji, fajnie, że lecisz sobie na spontanie, tak trzeba żyć.

Protipy? Odpraw
  • Odpowiedz
  • 0
@kishibashi: rozmyslalem nocleg na plazy ale nie ma szans zebym w sam plecak sie spakowal xd

ratuluje decyzji, fajnie, że lecisz sobie na spontanie, tak trzeba żyć.


tak wlasnie sobie myslalem klikajac to xD
  • Odpowiedz
@Leosiaa: kwestia tego czy masz wykupiony dodatkowy bagaż, jeśli nie, to lot nie będzie kosztował tylko 299 ( ͡° ͜ʖ ͡°) a plecak zupełnie realny do spakowania się na tydzień, jak więcej to są pralki gdzieś.
  • Odpowiedz
@Leosiaa: Tam mają komary, więc minimum dobra moskitiera. w nocy mają teraz 23 stopnie w dzień 35 i więcej:) Może przy plaży na jakiś skałkach będzie chłodniej.
  • Odpowiedz