Wpis z mikrobloga

Chodziłem sobie do #psycholog przez ~1.5 roku. i po każdej sesji czułem się gorzej. Chłop literalnie wykopek XD
Sesje przypominały maraton chwalenia się i wyglądały mniej więcej tak:

-Co u Ciebie?

-Nic...

-A ja kupiłem mieszkanie. Nie żebym nie mógł za gotówke, ale wolę mieć pół miliona na koncie i pół kredytu hehe

Zdaję sobie sprawe jak absurdalnie to brzmi, ale to autentyk XDDD jeden z naprawdę bardzo, bardzo wielu.

Po co to napisałem? Nie wiem, nudzi mi się.

#psychologia #gownowpis #heheszki
  • 31
  • Odpowiedz
@Makaronik_v3
Mój stary alkoholik został zmuszony przez sąd do chodzenia do psychologa.
To mu baba nagadała, że alkoholizm to w sumie choroba, że no niby znęca się nad rodziną ale ta powinna mu pomóc w nałogu i że tak w sumie to rodzina też jest tak jakby uzależniona razem z nim i trzeba to razem rozwiązać.
Jak pił przed tak pił dalej tylko nawet więcej no bo choroba i nikt mu
  • Odpowiedz
@Makaronik_v3: ja nie wiem, że ktoś nieironicznie traci czas na tą szarlatanerię, a najlepsze jest to "leczenie psychiatryczne", dzisiaj na coś takiego trafiłem jak na obrazku.
czaicie? chłop stracił 10 lat, nie wyleczył się. za to urosły mu cycki xD
Elberus - @Makaronik_v3: ja nie wiem, że ktoś nieironicznie traci czas na tą szarlata...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
@Elberus: może się nie wyleczył, ale żyje 10 lat na lekach. Mógł leżeć na cmentarzu. Nie znam historii to nie oceniam, ale każda depresja może w końcu człowieka zabić. Chyba lepsze piersi które można obciąć niż zgon. Koleżance syn przez okno wyskoczył i się zabił. Uważał widocznie, że leków nie potrzebuje a chodzenie po psychologach jest dla słabych. Dorosły i samodzielny, mieszkający w stolicy fajny chłopak. Bez żadnych chorób i
  • Odpowiedz
@Elberus: wiesz mam kolegę, który jak tylko mu się nastrój ustabilizuje i jest ok przez miesiąc sam sobie odstawia leki. Tak było nie wiem ile razy. Był u wielu lekarzy i każdy to samo mówi ale on wie lepiej. Potem jest depresja znowu i to większa. Chłop już w wieku emerytalnym to się nie zmieni. Na psychoterapię też nie chodzi mimo że kilka razy do tego podchodził. Tu też jak
  • Odpowiedz
@Jowo: w nauce masz albo efekty albo wymówki.
albo coś działa w każdym przypadku i jest wiadomym dlaczego albo szuka się wyjaśnień dlaczego nie działa choć rzekomo powinno. wówczas wciska się kit zdesperowanym ludziom potrzebującym pomocy i eksperymentuje na nich oferując coraz to nowy trujący syf dający pierdyliard skutków ubocznych. syf za który sami muszą płacić, a to są drogie rzeczy.

Szarlataneria medyczna – promowanie oszukańczych lub ignoranckich praktyk medycznych.
  • Odpowiedz