Wpis z mikrobloga

Póki co jak po sznurku, zobaczymy co się wydarzy

Dajesz Nvda nie poddawaj się, wierzę w Ciebie śmiało lecisz przynajmniej do tych 121.50 - już wchodzi mi ładnie
Już mogłem to zamknąć na ładnym plusie zacenę 123, ale liczę ten spadek jak nie to biorę marker i sam osobiście podpisze się COE na twarzy: give me my money back!!!
Obecna cena 124.35

20 059 short (tradingview)
#gielda
Questorius - Póki co jak po sznurku, zobaczymy co się wydarzy

Dajesz Nvda nie poddaw...

źródło: Zrzut ekranu (40)

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@perfumowyswir:
Tak tylko robią Ci co nie mają pojęcia o daytradingu
Powiedz mi jak niby mam podczas sesji ogarnąć, czy mam to zostawić na kolejny dzień czy nawet weekend? Przecież to jest niemożliwe
  • Odpowiedz
  • 0
@KMDZ:
Ja nie działam tak że coś kupuję (na górce) czy sprzedaje tylko podchodzę do tego małymi krokami
Nie ma kogoś takiego co Ci w środku sesji powie co się wydarzy w poniedziałek, a jak taki jest to kłamie bo to tak nie działa

Wczoraj wiedziałem że dzisiaj spadek - najlepiej gdyby urosło i przypuszczałem że to będzie fałsz i tak się dzieje póki co. Najlepiej niech spadnie tam gdzie
  • Odpowiedz
  • 0
@wuwuzela1:
Stary, niby czemu ? Będę robił co mi się żywnie podoba, nie widzę problemu w tym że dzielę się tym co widzę i co zamierzam zrobić następnego dnia, na wykopie to jest coś takiego jak czarnalista i po kłopocie, ja mam mnóstwo postaci i nie muszę czytać ich bredni. Just saying
  • Odpowiedz
  • 0
@consolida:
Ty różowa ( chyba że fałszywa nie mam ochoty i czasu na ciebie aby przeglądać twoje wpisy)
Nie masz co robić? może byś coś zrobiła coś w domu pożytecznego a nie się udzielasz w sprawach tobie obcych, który to imbecyl w ciebie inwestuje żebyś miała hajs na takie rzeczy jak giełda?
Sio na czarną
  • Odpowiedz