Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się czy jest sens podłączyć komputer pod TV 32 cale 720p. Nie mam za bardzo gdzie wcisnąć dodatkowe biurko a teraz widzę że za jakieś 4-5 tys. można już kupić sensowny PC.

Pod TV mam podłączone ps4 i XSS i całkiem ładnie gry wyglądają. Ale mówię tu o grach typu RDR2 czy GTA V.
Ciekawe czy mała rozdzielczość nada się na taki Football Manager czy Baldurs Gate 3.
Ostatecznie jak mi się TV zepsuje (ma już z 10 lat) to kupię sobie jakiś monitor.

#komputery #gry
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@artiom143: Bo mam kijowe biurko wbudowane w regał rodem z PRLu i ledwo mi się 32 cali mieści. Nawet nie mogłem znaleźć TV 1080p co by mi się zmieścił.
  • Odpowiedz
Pod TV mam podłączone ps4 i XSS i całkiem ładnie gry wyglądają. Ale mówię tu o grach typu RDR2 czy GTA V.

Ciekawe czy mała rozdzielczość nada się na taki Football Manager czy Baldurs Gate 3.


@jarrL: #!$%@? z grami, oczy ci wypadną jak mopsowi, gdy zobaczysz co z interfejsem Windows robi rozdzielczość 720p na 32 calach.
  • Odpowiedz
@jarrL: Co ma rozmiar do rozdzielczości. Dostaniesz monitor o przekątnej 32" w całym przekroju rozdziałek, od FullHD poprzez 2k na 4k kończąc. Nawet najtańszy AOC 32" 2K będzie dla Ciebie ogromnym przeskokiem jakościowym.
  • Odpowiedz
  • 0
@Horvath: Problemem nie jest to czy dostanę monitor 4k 32 cala tylko to że 6 osób odpowiadających nie potrafiło przeczytać ze zrozumieniem.
Mam TV 32 cala od 10 lat i nie będę wywalał. Gdyby się zepsuł to sobie kupię jakiś monitor 24-27 cali. Tylko pytałem się czy jest sens podłączyć do aktualnie posiadanego TV.
  • Odpowiedz