Wpis z mikrobloga

@Waxafax XDDD ZYCIOWI SPECJALISCI Z MINECRAFTA.
Ps sheya zadeklarowała otwarty związek, krótko mówiąc może się pchać z każdym także może kiedyś wypłynie nagranie jak z beatris
  • Odpowiedz
@Waxafax: A ja ich lubię posłuchać na spotify, nie zawsze się zgadzam z nimi, uważam że zbyt delikatnie często podchodzą do tematów, bywają stronniczy (np. w kwestii boxdela) ale i tak spoko się słucha.
  • Odpowiedz
  • 30
@Fucktyczny oni wypowiadają zupełnie normalne tezy a jednocześnie kreują się jakby wypowiadali coś kontrowersyjnego. Nie dziwię Ci się zupełnie, że lubisz tego słuchać, jest to rozrywka dla średnio ogarniętego gościa, który lubi się poczuć inteligentnie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Waxafax jak usłyszałem kiedyś ich tzw "okruchy życia" gdzie Geyper przez 40 minut opowiada jak sie nie wyspał bo spał do 10 i że jak był na wakacjach to było mu ciepło, a ten drugi kuklot tylko potwierdzał, to #!$%@?łem pilotem w ekran i urwałem sobie kabel od internetu
  • Odpowiedz
  • 1
@Waxafax Kurcze, sam się udzielam na podobnych tagach i też czerpię z tego rozrywkę - ale wytykać komuś, że jest średnio ogarnięty, a samemu jednoczenie być koneserem tagu #famemma to jednak się gryzie xD
  • Odpowiedz
@Waxafax: Słucham sobie czasem do spania i najbardziej rozwala mnie fakt, że siedzą te dwa 30 letnie manlety i godzinę faflunią o tym, którego co boli i u jakiego lekarza byli.
Jeszcze ten Revo, który tak potężnie #!$%@? na siłowni (jak go nic nie boli akurat), a i tak nadal wygląda jak pokraka.
  • Odpowiedz