Wpis z mikrobloga

A teraz sobie porównajcie: błaszczak, który jest gotowy do zatopienia dwóch najważniejszych generałów aby ratować dupę vs kosiniak kamysz który celowo przemilczał szczegóły zatrzymania żołnierzy na granicy aby nie psuć wizerunku polskiego wojska
#polityka #sejm #bekazpisu #4konserwy
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kidi1: Jestes na wypoku od 2014 a dalej nie ogarniasz?
Jka ogolnie to mam beke z pisowcow ale plaszczak to juz przeszedl samego siebie. Ten koles to jrst jeszcze glebsze dno niz morawiecki.

Jakby mial choc krzte rigczu to by sie zrzekl mandatu i poszedl do sadu z tym generalem ktorego oczernil. Ale problem polega na tym ze nie wzial pod uwage ze pis straci wladze. Wiec myslal ze oczernianie
  • Odpowiedz
@kidi1: To wyobraz sobie ze jego podwladni nie maja juz tak fajnie.

Ponowie pytanie:

W dupie bedziesz mial kierownika ktory dal dupy zeby chronic siebie a Cie udupil?
  • Odpowiedz
@gorzki99: Nie mam kierownika. Ułożyłem sobie życie tak, że ja nim jestem. Zajmuję się sobą i najbliższymi. Sram na polityków i oszołomów, którzy tylko #!$%@?ć o polityce potrafią i szczekają na siebie jak psy zaszczute.
  • Odpowiedz
@kidi1: Ale to nic nie zmienia. Nie masz kierownika to myslec tez nie potrafisz?

jest sobie kierrownik i jego podwladny. podwladny robi wszystko jak ma a kierownik daje dupy. Wiec kierownik uwala podwladnego. To Dla Ciebie normalna sytuacja?

ja mam blisko 20 lat kariery zawodowej. W ogromnej wiekszosci bylem i jestem w srodku. mam zarowno podwladnych podemna jak i kierownikow
  • Odpowiedz
@kidi1:

W dupie mam błaszczaków i innych darmozjadów.


@kidi1: cały pis ci sie zmieścił? Jezus maria to ty masz wymiary jak stadion narodowy

Wystarczy dodat #polityka na czarnolisto tylko tyle, ba wystarczyło jej stamtad nie zdejmowac
  • Odpowiedz
@kidi1: właśnie to ty #!$%@? wysrywy o wiele niezależny i niezainteresowany polityką kryptopisowcu.
Tak się składa, że uczestniczę na swój sposób w sprzątaniu jednego z wielu gówien pozostawionych przez tamten rząd i o ile nie mam na nich wpływu, to mogę chociaż w internecie o tym pisać i ostrzegać ludzi przed wybieraniem takich debili do władzy
  • Odpowiedz