Wpis z mikrobloga

Aaa czemu jakis ciul wymyślił zwyczaj przynoszenia poczęstunków urodzinowo imieninowych do kolchozu wstyd nie przynieść jak wszyscy przynoszą a jeszcze większy ze mnie na to nie stac ...#przegryw
  • 8
  • Odpowiedz
@humun: To nie naśladuj ciula i nie przynoś. Bądź twardy w swoim stanowisku odnośnie takich rzeczy w pracy. Mówiąc inaczej- WAL TO. Bądź Sobą.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@gorzki99 ja tez nie ale i tak mi glupio bo mam nastane w łbie przez to jak mnien wychowano @programista15cm i tak wszyscy wiedza jak sie nazywam a i data urodzin nie jest jakas tajemnicą zwlaszcza dla kierowników bo maja dostep do tego i to oni najbardziej sie na to napalają ...a co gorsza od ich widzimisie zależy czy bede mógł tam pracować a poki co alternatywy nie mam
  • Odpowiedz
data urodzin nie jest jakas tajemnicą zwlaszcza dla kierowników bo maja dostep do tego


@humun: nie jest i mają dostęp... I mają to najbardziej, najgłębiej w dupie. Ludzie dostrzegają niewiele poza czubkiem ich nosa. Cukrzycy z pracy przynoszą smalec bo chca zaistnieć i być w centrum uwagi przez 30s

Ty nie chcesz i o tym jest ten post

A szef ma to w dupie
  • Odpowiedz