Wpis z mikrobloga

Hipokryzja wykopków nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać. Typ płacze o o jakieś trollowanie, podczas gdy niemalże cała jego działaność na wykopie polega praktycznie jedynie na atakowaniu Wilka i całego projektu CPK. Polecam wejść na profil @lhotse89 i zobaczyć jego działaność. Wklejone przeze mnie screeny to jedynie kropla w morzu tego szamba. Ciekawe czy robi to za darmo, chyba nie( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazpodludzi #bekazlewactwa #polityka #4konserwy #cpk
#neuropa XD
PolsartNews - Hipokryzja wykopków nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać. Typ płacze o ...

źródło: typowywykopek

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@PolsartNews: xD Dajesz zielonko, spróbuj merytorycznie:D Wskaż gdzie kłamię, użyj swojego rozumku i wiedzy, możesz mnie zaoraćć - śmiało:D Możecie to nawet traktować jako pracę zbiorową w trolowni CPK/PIS, dam sobie radę, bo szczęśliwie wasze sumaryczne IQ nie przekracza średniej xD
  • Odpowiedz
@PolsartNews: Jak się ludziom wciska coś na siłę to normalne, że niektórzy się buntują. CPK przez długi czas służyło tylko jako broń do szkalowania Tuska. Zresztą dalej tak jest xd Wykopek nie atakuje lotniska, tylko ludzi którzy forsują pisowskie spiny - i słusznie robi.
  • Odpowiedz