Wpis z mikrobloga

  • 0
@Mathouse88: @Belzdron Prawdopodobnie to będzie główne zastosowanie, ale i popisac porysowac sie pobawic tez odczasu do czasu, czym dluzej ogladam tym mniej pewny jestem co wybrac, jeszczw Galaxy tab S9 ultra jest, to bydle w ogole do ogladania byloby fajne, ale chcialem ipada w sumie przetestowac, ale tablet 14,6 cala tez brzmi ciekawie.
  • Odpowiedz
@Secla: M4 ma znacznie lepszy ekran, rozmiar jest poręczniejszy (nie męczy rąk nawet w etui, rysować się da wygodnie i tak - np. Paweł Jońca tworzy od lat na takim rozmiarze). Mniej też będzie wpieprzać baterię - OLED jest bardziej energooszczędny niż miniLED. No i nie ma bloomingu.
  • Odpowiedz
@Secla: o właśnie, jeśli rysujesz - to ten nowy Pencil też ma naprawdę kapitalne nowe funkcje (a kosztuje tyle, co Pencil 2). I przydają się również jeśli tylko się pisze. Korzystam z tego już regularnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Jcdx: na 11"? ja wciaz sie zastanawiam czy 11 nie bedzie za mała, ofc na
m4 13 mnie nie stac ale mysle wtedy o starszej generacji, ale obojetnie co kupie to pewnie na dłuuuuugie lata
  • Odpowiedz
  • 1
@Secla tak, bo dajesz sobie go np horyzontalnie. Ogólnie to bardzo fajny rozmiar, jak zeszyt B5. I tak jak wspomniałam skoro profesjonalista do tworzenia wybiera i taki rozmiar, to naprawdę będzie z tym ok. Bateria trzyma fajnie, waży to prawie nic - mega jestem zadowolona. I za nic nie zmieniłabym wyświetlacza na LCD.

13 jest „niezbędna” kiedy upierasz się non stop na korzystanie ze stage managera i trybów do wielu aplikacji,
  • Odpowiedz