Wpis z mikrobloga

Czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć, czy dam radę wejść na rohacze jeśli chodzi o ekspozycję i mój lęk wysokości?
Najbardziej się zetknąłem z ekspozycją wchodząc na szpiglasowy wierch, tą szpiglasową przełęcz zrobiłem, świnicka przełęcz też zrobiona(oczywiście oby dwie przełęcze zrobione od dołu), a np na Świnice nie dałem rady wejść(było to wtedy moje pierwsze wyjście w tatry w życiu xd)

No i teraz nie wiem jak to dawkować, czy rohacze dam radę ogarnąć czy się zesram ze strachu i tyle z tego będzie

#tatry
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@rozowy_dzban ogólnie w tatrach byłem kilka razy tylko, niezliczoną mam tylko Świnice, tak to byłem na szpiglasie, czerwone wierchy, Starorobociański, Giewont i kasprowy ale to wtedy wracałem że Świnicy po nieudanym wejściu. A granie no to te latwie chociażby na tych czerwonych wierchach, żadnych takim trudnych grani sobie nie przypominam
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: Rohacze nie są jakieś trudne, ale jednak jest tam lufa. Raczej trudno komukolwiek jest postawić się na Twoim miejscu i powiedzieć czy dasz radę czy nie :) Ja bym jednak spróbowała, najwyżej zrobisz wycof.
  • Odpowiedz
Rohacze nie są jakieś trudne, ale jednak jest tam lufa


@rozowy_dzban: Jak chłop robił wycof ze Świnicy i to od strony Przełęczy Świnickiej, która jest nieporównywalnie łatwiejsza niż od Zawratu, to ja bym raczej nie pchał chłopa na Rohacze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie chodzi mi nawet o techniczne sprawy bo to łatwe do ogarnięcia, ale z tego co pamiętam to ekspozycji tam nie brakuje.

Byłem tam co prawda lata temu, ale z tego co pamiętam to wrażenia miałem lepsze
  • Odpowiedz
  • 0
@hos85 już sobie obejrzałem filmiki z przejścia i najbardziej bym chyba wymiękł na tym rohackim koniu, aczkolwiek jakbym się skupił tylko na skale i nie patrzył w dół to może bym dał radę. No nic, dzięki za pomoc, odpuszczam jednak bo nie chce robić grupie problemów xd
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: Filmiki często są nagrywane z kamerek które zawężają szlak i wydają się bardziej lufiaste a potem w terenie okazują się komfortowe. Nie będę Cię zachęcać ale podjęcie próby jest czasem dobrym krokiem w kierunku przełamywania swoich barier :)
  • Odpowiedz