Wpis z mikrobloga

@Je22: Autostrada raczej tak (te 110 powinno wystarczyc). Jak tylko zjedziesz i wpadniesz w korek to szykuj sie na biala "mgielke" z pod maski (przerabialem osobiscie)
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@gorzki99: Nie będę jechał autostradą, muszę pokonać trasę ze wsi do miasta, około 20-30 minut jazdy. Ryzyko korku, jest prawie zerowe
  • Odpowiedz
@Je22: Chodzi o to ze nam sie przytrafila taka sytuacja. Jechalismy obwodnica kolo 100. I nagle sie okazalo ze jakis wypadek czy cos to wpadlismy na pomysla ze zjedziemy. Niestety wiekszosc wpadla na tego samego pomysla. Po chwili stojac w korku zaczlo sie kopcic z pod maski. Jakos zesmy te 10km dojechali ale kumpel dolewal plynu co jakis czas.
  • Odpowiedz
@Je22: normlanie możesz jeździć, ja tak jeździłem bo nie wiedziałem że nie działa przez miesiąc. Odkryłem to w korku w Niemczech w lipcowy upał. Skończyło się na nawiewie max ciepło na otwarte okna by się dotoczyć do końca korku i normalnie pojechałem dalej bo trzymał 90
  • Odpowiedz
@Je22: ja spokojnie jeździłem po 20 tysięcznym mieście bez wentylatora i nawet 100 stopni nie łapałem (i to na wskaźniku temp który pokazuje prawde a nie jak w niektórych samochodach pokazuje pion przy temperaturach 80-110 stopni).
  • Odpowiedz