Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam kompleksy bo w każdej pracy gdzie nie byłem to zawsze są ludzie typu "człowiek orkiestra", których podziwiam bo sam chciałbym taki być. Typy nawet młodsi ode mnie a są mega proaktywni we wszystkim co sie da.
- pokończyli fajne kierunki studiów i teraz robią sobie jakieś podyplomówki
- biorą udział w więszkości projektów w firmie
- anagażuja się w jakieś zbiórki charytatywne
- jakieś zajęcia sportowe po pracy
- angielski znają perfekt + znają jakiś dodatkowy i mają na to papiery, zresztą używają w pracy
- ogarniają sobie we własnym zakresie jakieś szkolenia akurat potrzebne do firmy (np. automatyzacja)
- patrząc na linkedin to jakieś dyplomy, certyfikaty, publikacje, co cuda

Co oni jakieś robocopy? Geny idealne? IQ 1000? Najlepsze jest to, że ZAWSZE takich spotykam w swoim zespole albo obok i to najzwyklejsi ludzie na świecie, nie zamulają, chodzą na piwo, na imprezy tylko jakimś cudem mają jakiś nadprzyrodzony mózg i chęć do działania. Szybko łapią nowe tematy, łatwo rozwiązują problemy, ciągle chcą się czegoś uczyć i się rozwijać. Ja to nadal próbuje się zabrać za postanowienia noworoczne z 2019 roku... xD




· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam kompleksy bo w każdej pracy gdzie nie był...

źródło: 96WP5d64fYRD6f3xNMwF6wIMI_sMg4abaVybYqmyN0TLQczEg5UccF7KvWZn7jpX0ivKWFoRZGHQNqpmJuhvSPpJl70Em13cCxZFnfAvvAX97PJzEvPXZnVVeg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@mirko_anonim może po prostu NIE wymaga to od nich aż tyle wysiłku jak się wydaje? ;-P

Pro n0rmik w ramach odskoczni robi sb udział w zbiórce? KOLOS CHARYTATYWNOŚCI, PACZCIE NA MNIE JAKI JESTEM SUPER!

Pro n0rmik robi to za co mu płacą + coś ekstra, w firmie w której jest zatrudniony? PACZCIE JAK JA SIĘ ANGAŻUJĘ WE WSPANIAŁE PROJEKTY, PRO-JE-KTY!
  • Odpowiedz
To wygląda jakbyś ty się lekko wypalił, albo był już starszej daty. Nie ma co się dziwić, że przychodzi młody scurek co ma pełno ambicji i energii i nagle robi salta przed managmentem. Angielski to bardziej objaw globalizacji, ograniczając się do rodzimych źródeł ograniczamy się tak naprawdę do ok 50 milionów użytkowników tego języka na świecie, po angielsku masz rzędy krotności ludzi - i jeszcze więcej tekstu, instrukcji, poradników, tutoriali itp itd...
  • Odpowiedz
@Ignacy_Patzer nooo...coś to takiego może być. Może. Zwłaszcza w świecie korpo i lansu biznesowego tacy gwiazdorzy spamują choćby taki "Dziennik Gazeta Prawna" na okrągło (nawet jak ta gazeta zdobyła pewną renomę, ale widocznie i jej kryzys spadku dochodów nie omija, i bierze co jest)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: takie mają organizmy, które działają jak naładowane energią roboty. Nie ma co się tym ekscytować, bo to nie jest zasługa tych ludzi, w sensie ich świadomości. Po prostu tańczą jak im zagra i tyle.
  • Odpowiedz