Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ten naród jest skończony. My mamy w DNA to narzekanie i dojeżdżanie kogoś. Lewandowski, najlepszy strzelec w historii Polski, jeden z najlepszych piłkarzy świata, gość mający 90% skuteczność w karnych, i nagle jak mu nie siadło to grono januszy-ekspertów się odpala:


@budep: Porównaj sobie jak te karne strzelał jeszcze 2-3 lata temu. Nie robił z tego takiej szopki. Nauczył się tego swojego stylu i dawał radę. Generalnie jest spora szansa,
  • Odpowiedz
'jak on to #!$%@? strzela, żałosne, dramat'


@budep: Obiektywnie dużo ryzykował, bo sędzia mógł nie uznać tak strzelonego gola (gdyby to nie był mecz o pietruszkę, to Francuzi by składali odwołanie), poza sprawami formalnymi jest w tym dużo niepewności. Nie wiem czy dojeżdżać, ale po prostu to zły sposób.
  • Odpowiedz
@budep: wszystko przez Ankę, jak chłopa własną żona nie szanuje to nikt nie będzie go szanował, już top 3 nie będzie nigdy. Jak to wygląda ? Najlepszy piłkarz świata a własna żona woli harce z hiszpańskimi byczkami.
  • Odpowiedz
@budep: to że ktoś kiedyś był dobry nie znaczy że teraz jest taki sam. Przypinanie łatki komuś i jechanie na tym nie zwracając uwagi na fakty jest złe.
  • Odpowiedz
najlepszy strzelec w historii Polski, jeden z najlepszych piłkarzy świata


@budep: gdzieś do 2022, teraz to niestety zjazd.

'jak on to #!$%@? strzela, żałosne, dramat'


@budep: no bo obecnie #!$%@? strzela karne. Mamy zakłamywać rzeczywistość i mówić jaki to on teraz super piłkarz, bo kiedyś tak było?
  • Odpowiedz
gość mający 90% skuteczność w karnych


@budep: #!$%@? bo ciężko ogarnąć, że nabił sobie skuteczność przez wszystkie lata a padakę odwala mniej więcej od przyjścia do Barcelony. Jako kibic Barcy mam zawsze kupę w gaciach, jak on podchodzi do karnego. W Bayernie ładnie nabiegał, strzelał w tempo, z wyczuciem gdzie rzuci się bramkarz, a w Barcy za każdym razem drobi kroczkami, nabieg jest inny, przez co przed strzałem zatrzymuje się
  • Odpowiedz
@budep: Sorry, że śmiemy kogoś krytykować mimo że dobrze kopie w piłkę. Ten karny był po prostu tragiczny i podsumował cały nasz udział w tym turnieju. Reprezentacja obecnie gra lepiej bez niego, bo nawet jak był na boisku to czułem się jakby grali w dziesięciu. Był kompletnie niewidoczny. Styl gry reprezentacji w ogóle mu nie odpowiada i powinien ustąpić miejsca komuś kto jest bardziej zgrany z zespołem.
  • Odpowiedz
@budep: to narzekanie i dojeżdżanie to jest pochodna mixu niespelnionych oczekiwań, żalu i złości i nie radzenia sobie z tymi emocjami. Ale co do podjazdów narodowych to ogólnie "hejt" jest uniwersalnym zjawiskiem

Ps, narzekać możemy za to na wykop, elitę internetu xD trzeba się wymiksować w końcu z tego portalu
  • Odpowiedz
@budep: no co poradzę, że bardziej od wyniku interesuje mnie styl gry?

Karny był przekombinowany. A zachowanie Lewego na boisku nie zachwycało, nie sprawdzał się nawet jako magnes na obrońców. Truchtał sobie, machał łapkami i połowę czasu był poza zasięgiem podania, bo się pałętał za linią obrońców. Dwóch kroków nie potrafił zrobić, żeby odebrać podanie.

Nie chodzi o samego karnego, tylko styl gry w ogóle.
  • Odpowiedz