Wpis z mikrobloga

#mecz #reprezentacja #euro

Punkt w tej grupie to jest to czego się spodziewałem jeszcze z miesiąc temu (tylko myślałem, że zrobimy go na Austrii a nie na Francji). Więc moim zdaniem nie ma blamazu, nie ma oczywiście wielkiego optymizmu.
Mieliśmy taką grupę a nie inną, każda inna reprezentacja z naszego pułapu na tym turnieju czyli jakaś Słowenia, Słowacja, Szkocja, Węgry, Rumunia zrobiłaby w tej grupie maksymalnie tyle punktów co my. Nie ma hurraoptymizmu, ale jest światełko w tunelu bo za Brzęczka (mecze z Wlochami) czy Michniewicza (Argentyna, Belgia x2) z tymi większymi drużynami to przekraczaliśmy połowę rywala raz na 10 minut meczu a z Francją czy Holandia krótkimi, bo krótkimi momentami ale potrafiliśmy przeważać i budować sobie akcje pod polem karnym.

Czy Holandia, Francja i Austria były od nas lepsze? Oczywiście że tak. Czy można było się tego spodziewac? Oczywiście, że tak. Jeszcze parę miesięcy temu lepsza była od nas piłkarsko Albania. Ciężko żeby gówno nagle ożyło, żadnych zmian selekcjonerów i szukania kwadratowych jaj, niech buduje się młodzież : Urbański, Zalewski, Kiwior (inb4 wiem że dzis był beznadziejny) z tym sztabem który jest, bo koła na nowo nie wymyślimy nawet z Guardiolą za sterami. Po prostu przyzwyczajmy się, że w piłce Europekskiej znaczymy niewiele a każdy kolejny mecz to musi być próba małych kroków do przodu, bo przewracaniem stolika do góry nogami co turniej to my nic nie zbudujemy.
Bielawski - #mecz #reprezentacja #euro

Punkt w tej grupie to jest to czego się spodz...

źródło: temp_file3826850043520261303

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Bielawski: nie spodziewałem się, ze chociaz zremisują cokolwiek. Banda indywidualistów, kompletnie niezgrana zgraja mających wyżej dupe niż głowę, kompletnie bez zacięcia, bez godności i bez wyrzutów sumienia, że pojechali i odstawili lipę. Będzie teraz pałowanie, bo się na chwilę spieli na ostatni mecz z trzecim garniturem Francuzów.
Postawa Austriaków pokazała, że można bez zażenowania grac z takimi przeciwnikami jak Holendrzy czy Francuzi. Nasi najpierw mieli problem, żeby się do tego
  • Odpowiedz
  • 1
@SpasticInk mam wrażenie, że to Ty jesteś pijany bo zamiast trzeźwo spojrzeć na sytuacje naszej kadry to jak typowy Janusz z fejsbuka KWIII ALE JAK TO NIE WYGRALISMY EURO, GWIAZDECZKY NIE CHCE SIĘ BIEGAC TYLKO CIUSZKI I REKLAMY W GŁOWIE KWII
  • Odpowiedz
  • 1
@StrongSilentType

Francja 3 garniturem? To ciekawe bo względem poprzedniego meczu doszło do 2 zmian, w tym jedna to Mbappe w 1 składzie zamiast Thurama, dziękujemy za fachową opinie panie ekspercie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wysrywu o postawie Austryjakow nawet nie chce mi się komentować, bo Austria w swojej grupie eliminacyjnej przeorali prawie wszystkich i wielu ekspertów typowało ich jako czarnego konia turnieju, a my wpełźlismy na ten
  • Odpowiedz
@StrongSilentType: Trzeci garnitur Francuzów z Maignanem, Salibą, Kounde, Hernandezem, Tchouamenim, Barcolą, Mbappe i Dembele w wyjściowym składzie, plus Griezmannem, Kolo Muanim i Camavingą wchodzącymi z ławki.
Albo nieudolnie trollujesz albo jesteś debilem który nie może się pogodzić z faktem że wypadliśmy jak na nasze możliwości dobrze na tle najmocniejszych składów Holandii i Francji.
  • Odpowiedz
@Bielawski: w #!$%@? mam szamanów z Portugalii. Powinno się rozpędzić całe to towarzystwo w #!$%@? i szukanie tutaj jakichkolwiek pozytywów, zwlaszcza po tych trzech meczach jest twardym dowodem na spożycie zbyt dużej ilości piwek. Cała ta reprezentacja zagrała kpinę, gdyby mieli odrobinę godności to te kasę która dostaną oddali by na jakieś domy dziecka, czy grali by za free jak to robili ostatnio Chorwaci. Głaskanie tych dziadów prowadzi właśnie do
  • Odpowiedz
  • 0
@StrongSilentType Ale Zielinski był overalowo naszym najlepszym piłkarzem na tym turnieju, co ty chłopie #!$%@? za kocopoły ze Probierz powinien go odstawic, to kto mial nam kreowac akcje, Taras Romanczuk ? xD jeśli masz małą wiedzę piłkarska to oszczedz sobie komentowania, bo gadki o drużynie jak w 2016 to możesz sobie między bajki wsadzić- wtedy każdy z naszej reprezentacji był w swoim prime i mieliśmy po prostu bardzo dobre pokolenie.

Aha
  • Odpowiedz
  • 0
@StrongSilentType Klasycznie, zblaznij się, nie miej bladego pojęcia o czym piszesz i na koniec dyskusji hehe Kulesza wyloguj xD

Kocham takich wyznawców chłopskiego rozumu, oprócz argumentów o braku charakteru, zaangażowania i innych pierdół brakuje mi tylko porównania do siatkarzy którzy są oglądani w 10 krajach na świecie bo cała reszta ma w dupie ten sport xD

Mariusz dzwoniłeś już do Krzyśka Stanoskiego i pozdrowiłeś Brighton?
  • Odpowiedz
@Bielawski: napisalen o siatce jakbyś umiał czytac, Mati xD przez to właśnie, że jest tyle siana w piłce, a przy okazji jest to prostacka gra którą niepiśmienna małpa ogarnie, to jest jak jest i takie Kulesze i Borki będą bronić chlopcow, którzy za duże pieniądze robią z nas pośmiewisko xD
A teraz #!$%@?, bo chyba jesteś tym mitycznym kibicem Foto Higiena, wydałeś parę juranow na mecz i po prostu musisz
  • Odpowiedz
@StrongSilentType: Jak na nasze możliwości owszem wypadliśmy dobrze, to że tobie się wydaje że Polska to jest jakaś potęga która w takiej grupie powinna zdobywać 9 punktów to twój problem. Pogódź się z faktem że nie mamy i nigdy nie będziemy mieć potencjału kadrowego żeby grać otwarty mecz czy przeważać z topowymi reprezentacjami, oczekiwanie tego to jak oczekiwanie że Legia będzie grała jak równy z równym z Realem i Manchesterem
  • Odpowiedz
@FerdekM: ja raczej patrzę, że od wielu lat na czele związku, który ma potężne pieniądze i który powinien robić z tego pożytek stoi ten czy inny #!$%@? disco polowiec w kolaboracji z mejwenami.
Ja nie liczyłem na 9 punktow, ja nie liczyłem nawet na ten 1, bo widziałem co oni odstawiali w eliminacjach i to, że się dostali było już kpiną nad kpiny.
Jestem po prostu po 30 latach kibicowania
  • Odpowiedz
@Bielawski: a czy ja gdzieś napisałem, że siatkówka to fizyka kwantowa?
Piłka jest tak popularna, bo można w nią grac na boso kawałkiem puszki. Jest w niej tyle siana, bo od lat 90. zaczęto w nią te siano pompować. I tyle. I tak, jest to prostacka gra, którą moze ogarnąć średnio rozgarnięty 5 latek. Wystarczy mieć dwie nogi (albo i nie, co pokazuje AMP football), kawałek szmaty, dwa kije i
  • Odpowiedz
  • 0
@StrongSilentType to jak masz lepsze rzeczy do roboty niż siedzenie i kłócenie się z randomami na wykopie to czego siedzisz i się kłócisz z randomami na wykopie, jeszcze w dodatku pisząc jakieś odklejone głupoty xd wyszło na to, że po tych ciepłych browarach to ciebie kolego ponosi i chyba czas iść spać więc dobranoc
  • Odpowiedz