Wpis z mikrobloga

#mecz #reprezentacja #euro

Punkt w tej grupie to jest to czego się spodziewałem jeszcze z miesiąc temu (tylko myślałem, że zrobimy go na Austrii a nie na Francji). Więc moim zdaniem nie ma blamazu, nie ma oczywiście wielkiego optymizmu.
Mieliśmy taką grupę a nie inną, każda inna reprezentacja z naszego pułapu na tym turnieju czyli jakaś Słowenia, Słowacja, Szkocja, Węgry, Rumunia zrobiłaby w tej grupie maksymalnie tyle punktów co my. Nie ma hurraoptymizmu, ale jest światełko w tunelu bo za Brzęczka (mecze z Wlochami) czy Michniewicza (Argentyna, Belgia x2) z tymi większymi drużynami to przekraczaliśmy połowę rywala raz na 10 minut meczu a z Francją czy Holandia krótkimi, bo krótkimi momentami ale potrafiliśmy przeważać i budować sobie akcje pod polem karnym.

Czy Holandia, Francja i Austria były od nas lepsze? Oczywiście że tak. Czy można było się tego spodziewac? Oczywiście, że tak. Jeszcze parę miesięcy temu lepsza była od nas piłkarsko Albania. Ciężko żeby gówno nagle ożyło, żadnych zmian selekcjonerów i szukania kwadratowych jaj, niech buduje się młodzież : Urbański, Zalewski, Kiwior (inb4 wiem że dzis był beznadziejny) z tym sztabem który jest, bo koła na nowo nie wymyślimy nawet z Guardiolą za sterami. Po prostu przyzwyczajmy się, że w piłce Europekskiej znaczymy niewiele a każdy kolejny mecz to musi być próba małych kroków do przodu, bo przewracaniem stolika do góry nogami co turniej to my nic nie zbudujemy.
Bielawski - #mecz #reprezentacja #euro

Punkt w tej grupie to jest to czego się spodz...

źródło: temp_file3826850043520261303

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@StrongSilentType: Każdy klub dzień w dzień wydaje grube miliony na dokładne analizy każdego ruchu każdego piłkarza, zarówno w meczu jak i na treningu, najlepiej opłacani trenerzy spędzają ze swoim sztabem setki roboczogodzin na przygotowanie do każdego meczu, a tu wychodzi randomowy wykopek i mówi e tam to prosta gra jest, byle debil by potrafił.
Kwintesencja Polskości kiełbasy w górę i golimy frajerów, piłka jest jedna a bramki są dwie.
  • Odpowiedz
@FerdekM: no może i spędzają ale tez CI wszyscy najwięksi trenerzy powiedzą Ci to samo co napisalem wyzej - ta gra jest tak popularna bo jest do bólu prosta i nie wymaga większych nakładów finansowych i myślowych, żeby w nią grac.
  • Odpowiedz