Wpis z mikrobloga

@Ryu: Jeśli mówisz o grupie, która będzie zakopywać/zrzucać z głównej tematy mogące kogoś bezpodstawnie oczerniać etc etc to ja sie piszę. Ale nie widzę sensu dołączania do grupy, która ostatnio zakopuje wszystko jak leci, byle kto coś powie to już się zakopuje dla zabawy/etc.

Co do duplikatów to jeśli coś jest fajne a nie weszło wcześniej na główną (przez do dupy opis, mało ludzi etc) to nie mam nic do tego
@Ryu: #zakopteam jest ok

i proponuje nie zwoływać siebie nawzajem, jeśli coś jest duplikatem i ma 3 wykopy i 5 zakopów. Powinniśmy się ograniczyć do sytuacji, gdy dane znalezisko (duplikat, spam, etc.) ma realne szanse wejść na główną.
#zakopower

Elitarna grupa dla VIPów i elity intelektualnej, najpiękniejszych, najmądrzejszych, mających władze nad wykopaliskiem niczym illuminati nad nświatem... Dobra, przesadziłem. W każdym razie ja się na to piszę ;)
@Andr3v: Wlaśnie nie. Dalem się podnieść zupelnie nowym emocjom i nie przemyślalem tego, że na razie hashtagi nie zastąpią nam zwyklych @ użytkownik. :(

A co do dzialania takiej ,,grupy" to przede wszystkim odnosilem się do już istniejącej mody na przyzywanie się do zakopów duplikatów. Wiadomo, nie powinno chodzić o to by zawracać wszystkim glowy o każde znalezisko, które się pojawilo na przyklad 3 lata temu i nie dostalo żadnego wykopu,