Wpis z mikrobloga

@KingaM: A co niby innego miała by robić? Coś tam popiskiwała kilka dni temu na socialach ale jak się okazało, że Gonciarz zakłada sprawę to nagle ucichła. Udaje, że tematu nie ma bo nie chce powiedzieć czegoś, co mogło by zostać wykorzystane przeciwko niej w sądzie. Sama z resztą nie ma pojęcia co on tam na nią trzyma, a Gonciarz dowodami raczej nie będzie się dzielił przed faktem. Dla niej
  • Odpowiedz
@ehhhhh_: Kasia Mecinski ujawniła tajemnicę korespondencji 3 osobie, celem zaszkodzenia mu. Na to już są paragrafy i o to prawdopodobnie poszedł pozew i zawiadomienie na policję. Piszę prawdopodobnie bo Gonicarz niby o czymś informuje, ale nie pokazuje co. Straszy je.
  • Odpowiedz
Gonicarz niby o czymś informuje, ale nie pokazuje co


@nowisek: No właśnie to mam na myśli. Gonciarz buduje medialną nagonkę, ale w czym go tutaj popierać. Dla mnie to słowa rzucone na wiatr.
  • Odpowiedz
@ehhhhh_: Zobaczymy co z tego wyjdzie. Jednak jakiś pozew poszedł. Takie sprawy trwają latami. Co do popierania to nie wiem, jest mi go trochę szkoda, trochę przez dragi i bratanie ze skrajnym lewactwem, jest sam sobie winien. Natomiast ja ogólnie od zawsze byłem przeciwny cancel culture, jak chce sobie nagrywać filmiki to niech to robi. Sądy mamy od wyroków. Ja bym np. zabronił występować Dodzie, Markowskiemu i jego córce oraz
  • Odpowiedz
zawsze byłem przeciwny cancel culture


@nowisek: zgadzam się, tylko, kto mieczem wojuje, od miecza ginie
ciężko mi z nim sympatyzować ani go żałować, jeżeli jego zdanie zmieniło się dopiero po tym, jak jego własna sekta kopnęła go w dupę bez zastanowienia
  • Odpowiedz