Wpis z mikrobloga

Buda, nie musisz udowadniać, że wy pisowcy nas nienawidzicie za to, że mieliśmy czelność zagłosować przeciwko jedynej słusznej partii. My o tym doskonale wiemy. Co więcej, my was jeszcze bardziej nienawidzimy za to jak okradaliście obywateli, gardziliście nimi itp. Przecież ta Izera, którą wymieniłeś to miała być gotowa już w 2023 roku. I co? Jest gotowa?
#polityka #sejm #bekazpisu
Koziom - Buda, nie musisz udowadniać, że wy pisowcy nas nienawidzicie za to, że mieli...

źródło: 7db88924-cf29-4208-92c2-4930a8118fb0

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@ATAT-2: albo pisowcem. Ludzie z tego środowiska tak mają, że jak coś okazuje się być dobre, to przypisują to sobie, nawet jak nie przyłożyli do tego ręki, a jak coś nie wyjdzie, to wina lewactwa. Co mogłeś jeszcze usłyszeć od pisowców w ostatnich dniach? Ano, że uśmiechnięta Polska nakazuje rejestrować kury! Że co, że to pisowska ustawa, że cały sejm za nią głosował? Łżesz lewaku, to wina tuska!
  • Odpowiedz
@Koziom Buda może opowie, jak to tak było z tym przekopem Mierzei, że był kalkulowany jako opłacalny przy kosztach kilkukrotnie niższych, niż później faktycznie poniesione i o co chodzi z tymi licznymi nadużyciami przy finansowaniu projektu.

I dlaczego przy CPK absolutnie nie moglibyśmy się spodziewać tego samego, tylko na nieporównywalnie większą skalę.
  • Odpowiedz
Nadal nie rozumiem tego bólu dupy pisowców o to Jagodno. Czy warunkiem otrzymania kawałka pizzy było to na kogo ktoś głosował? Głosujący na PiS czy Konfederację nie dostali pizzy?


@MeandrycznaMonaterka: Oczywiście, że nie, ale to nieistotne. Ten przekaz jest skierowany do tępaków, które nad takimi niuansami się nie zastanawiają.
Ta pizza to jest nowe "krzesło Komorowskiego". Pamiętasz jak przez lata w każdym możliwym miejscu wytykali mu, jakoby wlazł w japońskim
  • Odpowiedz
@Koziom:

o atomie ani widu

tymczasem toczą się rozmowy między resortowe o ustawie dającej finansowanie 60mld PLN dla pierwszej EJ stawianej przez amerykanów
  • Odpowiedz
i co ci, dla pracodawcy, za różnica co tam wygaduje stary pracownik?


@stan-tookie-1: no ja na przykład wiem, żeby takiego w życiu nie zatrudniać. Ale dla 30% pracodawców to słuszna argumentacja i trzeba takiego pracownika jeszcze raz zatrudnić.
  • Odpowiedz
@an-drzej a to drugie? Wiesz żeby nie zatrudniać też tego nowego lesera? Bo to tutaj się rozchodzi, jeżeli nie to polityk taki jak buda czy tusk wie że to co robił nie ma znaczenia bo z innych powodów ludzie na nich glosują
  • Odpowiedz
@sidhellfire lenistwo najważniejszego człowieka w kraju nie jest odwracaniem kota, wszystko inne nim jest. Kazdą próbę zwrócenia czyjejś uwagi na to żeby wybierając w wyborach kierował się tym co ktoś zrobić odbieram za pozytywne zdarzenie.
No i teraz wpadliśmy w podobna pętlę i ciekawe czy też nie będziesz głosować na obecną wszechwładzę z powodu marnowania pieniędzy publicznych. Dopiero co mieliśmy wybory samorządowe k co rusz lokalna praca puszcza info o kolejnych
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: nowy póki co pracuje pół roku, a głównym źródłem jego krytyki są narzekania starego (często wzięte z dupy).

@sidhellfire ten typ to znany "miękki" pisowski propagandysta. Za każdym razem jak się pojawi pisowska krytyka, to wyskakuje z takimi zwodzącymi tekstami, że "a za peło" "a wszyscy kradno" "a przecie nikogo z pisu nie zamknieto"
  • Odpowiedz
@an-drzej nie do końca, to samo środowisko w niektórych miastach rządzi od kilkudziesięciu lat. Np. w warszawie platforma zaraz będzie obchodzić 20 lecie władzy to chociażby po ich polityce kadrowej można ocenić kim są.
Ale tak nie ma co się skupiać na tym co mówi Buda czy ktos taki, a na tym co faktycznie ktoś robi. Czyli np w ministerstwie edukacji rozmyślają pół roku i wymyślili dokładnie nic poza jakąś drobną
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1 to zdecyduj się czy Tusk marnuje dalej pieniądze na słomiane inwestycje czy jednak zaorał wszystko i nie będzie niczego.

@an-drzej wiem, w dodatku przygłupawy propagandzista, ale prawie tylko takich mają w szeregach. Jedyny, który jakiś tam poziom propagandy trzyma to ten z wojskowym spurdo z flagą w tle, ale też jak go się przyciśnie i przyłapie na kłamstwie to zmienia temat albo #!$%@? w podskokach.
  • Odpowiedz
@sidhellfire mój zarzut do Tuska był o lenistwo(brak planów , przez co też jego pracownicy tak robią i właśnie wychodzi jak w menie), nie wiem na teraz jak wyglądają dalej wydatki na te medialne projekty. Zakładam że skoro je wstrzymali to budżety też zostały zamrożone, ale dopuszczam że nie i kasę ich ludzie biorą tylko projekt się nie posuwa do przodu.
Co do wydatków, przy decyzji, to myślę że ludzie się
  • Odpowiedz