Wpis z mikrobloga

  • 188
@badreligion66: Wykopują wyborcy partii, która wierzy w płaską ziemię, NWO, chemitrails, leczenie raka cytryną itd. No ale nie każdy musi być inteligentny ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@badreligion66: to już jakiś czas temu było wrzucane xD

Jak się wczytałem w te badania to się okazało, że sobie wybrali zgony pod tezę, żeby procent był wysoki i elo, pora na csa xD
  • Odpowiedz
@LifeReboot: Niech zgadnę nie masz pojęcia o czym piszesz jak typowy niedouczony kuc? Za 67% nadmiarowych zgonów w Polsce odpowiadał CoVid, reszta to skutek zatamowanej służby zdrowia, bez lockdownów i szczepień byłoby znacznie więcej. Szpitale nie mogły przyjąć pacjentów z innymi schorzeniami, ktoś poważnie chory w obawie przed wirusem nie poszedł do lekarza czy karetka nie przyjechała do osoby z zawałem, bo zajęta była transportem zakażonej koronawirusem. I włąśnie dlatego
  • Odpowiedz
@Jariii: Kolega @LifeReboot pytał o nadmiarowe zgony w różnych krajach, a nie tylko w Polsce. To po pierwsze. Po drugie to nie wiem skąd taka pewność, że 67% nadmiarowych zgonów w Polsce to Covid? Dodatkowo skąd pewność, że bez lockdownów i szczepień byłoby znacznie więcej zgonów? Szwecja nie miała lockdownów i wyszła na tym znacznie lepiej z tego co się orientuję. Po trzecie to czemu i gdzie zniknął Covid?
  • Odpowiedz
@ifnot: Polska to dobry przykład, bo byliśmy liderem na świecie w tej kategorii.

67% nadmiarowych zgonów w Polsce to Covid


Zasadniczo wahało się to w zależości od roku od około 40% do 70%. Wszystkich nie testowano to oczywiste. To lekarze wpisywali przyczynę zgonów w zależości od objawów. Część danych pozyskano również dzięki
  • Odpowiedz