Wpis z mikrobloga

@Pasterz30: dokładnie dlatego napisałem w pierwszym komentarzu, że najpierw trzeba wyrównać teren. I wiem jak się kosi na wsi bo kosiłem tam 25 lat. Do ogarnięcia trawnika nje trzeba żadnej rotacyjnej chyba, że ktoś mieszka w jakiejś zapuszczonej chałupie, zarośniętej. Rotacyjna jest do ekstremalnie nierównego terenu
  • Odpowiedz
@Darek08: na zdjęciu jest staw, drzewo (pewnie poza kadrem więcej), łąka i stodoła, żeby to obsługiwać to już trzeba być mini rolnikiem. to co pokazał nie jest zwykłym domkiem na wsi z trawnikiem i dostępem do wody tylko gospodarstwem którego pewnie w połowie nie pokryły nawet te zdjęcia. żeby to kosic trzeba mieć np ciągnik


@TomSz: widać też kawałek stawu, więc niezbędny będzie kuter rybacki

@koniecswiatajestbliski:
  • Odpowiedz
widać też kawałek stawu, więc niezbędny będzie kuter rybacki


@Darek08: włącz inne zdjęcia OPa i powiedz mi czym taki teren się kosi mądralo ;)

"mieszkałem jako dziecko na wsi gdzie tata wszystko robił i ja nie musiałem więc wiem że można nic nie robić" xD
  • Odpowiedz
"mieszkałem jako dziecko na wsi gdzie tata wszystko robił i ja nie musiałem więc wiem że można nic nie robić" xD


@TomSz: no spoko, każdy ma swoją historię, ty miałeś taką, ja niestety kiedyś musiałem ostro #!$%@?ć. Teraz wieś mam dla odpoczynku i trawa nie staje się tak krwiożercza jak w opowieściach co niektórych XD

@Darek08: włącz inne zdjęcia OPa i powiedz mi czym taki teren się kosi
  • Odpowiedz
ty miałeś taką


@Darek08: to było streszczenie twojej historii. ja na wsi mieszkam, jak i mam na sprzedaż w innej wsi gospodarke z podobną stodołą, do tego chlewem i sadem.

op wkleił jedno zdjęcie w tym wątku, nie odnoszę się do traum i wyobrażeń subopów


@Darek08: już po tej fotce wiadomo że potrzebny jest większy sprzęt do koszenia, a OP dodatkowo wrzucał więcej zdjęć z jeszcze większym terenem
  • Odpowiedz
jakim cudem ja kumpli mam skoro na zadupiu mieszkam XD wy żyjecie w jakiejś alternatywnej rzeczywistości chyba


@hniedziela546: najlepsze, że ci piszący o braku integracji gdy się mieszka na wsi, to i tak siedzieli na mieszkaniu w pokoju i klikali w kąkutery za młodu ( ͡° ͜ʖ ͡°) integracja = pykanie w csa ( ͡° ͜ʖ ͡°) w sumie nie miałem światłowodu
  • Odpowiedz