Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

A wystarczyło ominąć bójkę albo stanąć kawałek przed.


@sylwke3100: A nie próbowali mu przypadkiem wbić do autobusu, a ten spanikował?

Chyba "przytulali" mu się przed autobusem, ten zapewne zatrąbił, to ich rozsierdziło i chcieli się z nim rozprawić, bo to kozaki gangsta.
  • Odpowiedz
@kogut_20 o poważny kierowca CE się odezwał. Wytłumacz niedzielnemu kierowcy Octavii z jedyną kategorią B (ale z doświadczeniem ponad 1 mln km, w realu nie w need for speed) co ma w tym konkretnym przypadku wielkość pojazdu do całości. Przecież oni nie wyskoczyli mu nagle przed maskę nie dając mu czasu na reakcję. Ale skoro widziałeś nagranie z 5 ujęć to powinieneś to widzieć.
  • Odpowiedz
@manikcs cofanie pojazdem przegubowym czy też skręcanie takim bez brania odpowiedniego najazdu jest o wiele trudniejsze, wolniejsze itd. niż ci się wydaje. On miał możliwość albo stać w miejscu albo jechać do przodu, bo w innej sytuacji i tak sebki by go dogoniły i zablokowały
  • Odpowiedz
@kogut_20 no ok to mogę zrozumieć. ale co do całej sytuacji: jak widzisz kilkadziesiąt metrów przed sobą na środku ulicy grupkę średnio pozytywnie nastawionych osób to stajesz w miejscu czy podjeżdżasz bliżej i pukasz zderzakiem komuś w plecy bo jak ktoś wyżej napisał "na przystanek trzeba jechać"? Tym samym pobudzając towarzystwo jeszcze bardziej.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kogut_20 ale fikołki robisz ale wyżej ci wytłumaczył. Mi też codziennie w pracy coś przeszkadza. Np źle zaparkowany samochód ale to nie znaczy że mogę go przesunąć zderzakiem.
  • Odpowiedz
@Chris_Karczynski Nieważne to nie ma w tym wypadku dużego znaczenia. Znaczenie ma fakt iż to on ich sprowokował do ataku mając możliwość uniknięcia na kilka sposobów tego.

@kogut_20 Nie musisz bo i tak na nie masz żadnych argumentów. Brak pojęcia o sprawie, brak pojęcia o przepisach a się tylko mądrzyc chcesz.
  • Odpowiedz
@kogut_20 to jeszcze inaczej. Skoro ich wejście na jezdnię kończy dyskusje wg ciebie to odnieś się do tego środka który miał we krwi kierowca i czy będąc pod jego wpływem powinien kierować pojazdem.
Robisz z siebie debila i jesteś kwitowany tyle razy aż dziw bierze, że ci się dalej chce brnąć w swojej tępej logice.
  • Odpowiedz