Wpis z mikrobloga

@Adamovsky: od 14 (σ ͜ʖσ)
utama jest dla słabych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a tak poważnie, to raczej warto dostosować expowisko tak, żeby nie musieć biegać na tej utamie
no chyba, że jakiś hard TH
  • Odpowiedz
  • 0
@C13CH4N @Elev no generalnie to latamy sobie w 4voc. Mamy jakoś 240-260 lvl, ja właśnie sorc 262 i tak się zastanawiam czy już pora mieć jaja i latać bez utamy czy jeszcze nie czas, bo te 1400 HP jeszcze nie daje mi iluzji bezpieczeństwa
  • Odpowiedz
@Adamovsky: no to zalezy gdzie expicie, MS akurat ma troche więcej luzu, bo jak ktoś padnie, to i tak zawsze wina EDa xD
próbuj, zobaczysz, utame zawsze mozesz zarzucić jak będzie za ciężko, no ale, jestem zdania, że utama to bardziej na przebieganie-bossy niż na stałego TH, po co wastować, a i nawet jak obrywasz, to lepiej sie nauczyć tak biegać i stawać, żeby na hp sie dało
  • Odpowiedz
@Adamovsky utama zawsze była na pvp albo bossa gdzie była realna szansa, że w każdej chwili możesz paść na combo. Z tym pvp to też ostrożnie bo dużo łatwiej jest się wyleczyć niż uzupełniać manę. Utama generalnie to przeżytek dla lamusów chyba że dla palka albo knighta gdzie mana to nie jest twoj główny zasób. Zabrzmię jak bumer, ale tak z 10+ lat temu to robiłem na 90-100 lvl exp solo
  • Odpowiedz