Wpis z mikrobloga

Orientuje się ktoś, czy trudno dostać pracę w Hiszpanii? Czytałem, że jest tam spore bezrobocie. Listopad będę miał wolny, a następną umowę raczej od grudnia. Myślałem, żeby na miesiąc zatrudnić się gdzieś na recepcji w Hiszpanii, z podejściem #!$%@? na prace na 100% robienie absolutnego minimum, ale chciałem sobie jednocześnie zrobić tam wakacje i pracowac, plus może zdobyć jakieś kontakty. Myślę głównie o Majorce, bo tam jest mnóstwo Niemców, a ja znam niemiecki bardzo dobrze.

#praca #pracbaza #emigracja #hiszpania
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@G06DbT: Ja znam w miare dobrze, musialbym tylko troche odswiezyc, do listopada bym sie wyrobil z tym na spokojnie, ale zastanawiam sie czy sie wgl do tego zabierac.
  • Odpowiedz
@Serylek: kasa na pewno nie będzie wielka, ale jeśli masz możliwość spróbować, to dlaczego by nie? Jesień lepsza w Hiszpanii niż w Polsce pod względem pogody (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
  • 0
@programista15cm: Z tego co czytam to dla nich licza sie bardzo referencje miedzynarodowe, a mam niemieckie i szwajcarskie referencje, takze chyba latwo powinno pojsc o ile moj poziom hiszpanskiego wystarczy.
  • Odpowiedz
  • 0
@stuparevic: Niemcow jest tam tak duzo, ze to prawie niemiecka wyspa, jest z tym sporo memow w DE nawet xD Jak ktos zna niemiecki i chce tam pracowac to jest mega zaleta dla nich, bo hiszpanie sa leniwi i malo ktory zna ten jezyk.
  • Odpowiedz
  • 0
@programista15cm: to ze az tak to nawet ja nie wiedzialem, to podejrzewam ze wysle z 5 cv z swiadectwami pracy (3 letnie doswiadczenie) i referencjami z Niemiec i Szwajcarii i dostane oferte XD
  • Odpowiedz
@Serylek: Mam znajomego mieszka na Majorce od 10 lat z tego co mi wiadomo to od listopada on już nie pracuje zamykają Hotele jest juz po za sezonem (Cala Millor here). Może w Palma De Mallorca będzie jakaś praca bo to stolica w sumie musisz szukać i życzę powodzenia. A gdzie mieszkasz w Szwajcarii i czym się zajmujesz jak można wiedzieć? XD
  • Odpowiedz
  • 0
@MartinX: A i patrzylem w alternatywie po prostu zrobienie tam urlopu i mnostwo hoteli jest otwartych w listopadzie w palma de mallorca i to tam raczej bylaby moja destynacja.
  • Odpowiedz
  • 0
@jan-kowalski-507464: Nawet nie mam zamiaru tego do CV wpisywac XD tak o chce sobie zobaczyc jak ich hotelarstwo wyglada od zaplecza + jakies kontakty moze + zobaczyc jak to jest pracowac na cale 20%. Biore pod uwage normalny urlop lub ta prace, zbieg okolicznosci ze kolega sie do mnie odezwal i mu miesiac pasuje akurat, wiec moze z nim polece.
  • Odpowiedz