Wpis z mikrobloga

@kantek007: chciałbym to zobaczyć w Polsce. Jakieś #!$%@? stare X5 Seby ochroniarza z klubu, #!$%@? na gorącym. X7 w Alpinie jakiegoś poukładanego vatowca - #!$%@? z wywózką do lasu i przepraszanie pani Bozi. RSQ8 jakichś młodych bananów również przekopka przez Oskariat. W Polsce za fure można wyłapać na dziure szybciej niż za dziewczynę czy matkę bo auto to majestat każdego polaczka. XD
  • Odpowiedz
@kantek007: Tzw. pozytywny wandalizm. Straty personalne, zyski społeczne. Widziałem też grupę która niszczyła inwazyjne reklamy, ich szanuję w 100%, sam też gdy widzę porozwieszane ulotki reklamowe w miejscach gdzie ich być nie powinno to zrywam masowo.
  • Odpowiedz
@Kouros: czyli jak ktoś słucha muzy z rakowego głośnika bezprzewodowego to mogę mu go wziąć i rozwalić bo to straty personalne a zysk społeczny?

Albo mogę skleić mordę psu który przeszkadza spacerowiczom?
  • Odpowiedz
czyli jak ktoś słucha muzy z rakowego głośnika bezprzewodowego to mogę mu go wziąć i rozwalić bo to straty personalne a zysk społeczny?


@dr-proktor: proszę bardzo, chociaż ja bym zaczął od prośby żeby wyłączył, jak się nie uda to samemu podejść i wyłączyć, a ostatecznie można wziąć #!$%@?ć

Albo mogę skleić mordę psu który przeszkadza spacerowiczom?


a czym pies zawinił? właściciela trzeba #!$%@?ć jak ma agresywnego psa bez kagańca
  • Odpowiedz
@Kouros: poprosilbys o wyłączenie a jak nie to wyłączył sam albo wyrzucił - kto dal ci do tego prawo?

Jak zobaczysz złodzieja który kradnie bułkę to możesz mu strzelic lepe? Odebrać bulke i postraszyć? Albo kopnąć w nogę? Złamać palec? Zastrzelić? Gdzie jest granica i kto ci ją zdefiniował?
  • Odpowiedz