Wpis z mikrobloga

#iphone #xiaomi

Mam Xiaomi 12 dwuletniego 256 GB pamięci i 11GB ramu zastanawiam się nad zmianą, część znajomych ma iphony zachwala jakie to one są cudowne. Najnowszy iPhone 15 128gb pamięci i ramu 6GB. Czy naprawdę jest czym się tak jarać, czy brać najnowsze Xiaomi i olać opinię ludu?
  • 8
  • Odpowiedz
@credenss A czemu chcesz zmienić? Ja tam zawsze biorę najnowsze Redmi note, ale używam telefonu dopóki bateria nie zaczyna krótko trzymać albo ekran mieć duchów. Ostatni RMN5pro wymieniłem po 4 latach na RMN10pro i nie mam się czego przyczepić. Tak samo rodzina i znajomi, którym zawsze kupuję najnowszy model i wywalam zbędne chińskie apki z poziomu kompa.
  • Odpowiedz
@credenss: całe życie miałem androida, głównie w topowe samsungi się bawiłem. Kiedyś dostałem firmowego iphone’a 8 z tego co pamiętam i to było straszne gówno. Lata mijały i zachciało mi się zmiany. Po dwóch rozmowach z użytkownikami iphone’a przekonałem się i kupiłem Iphone 13 pro max. mam ten telefon od ponad 2 lat i nigdy mi się nie zawiesił, miałem chwilowe problemy po jednej aktualizacji ale to na dwa dni.
  • Odpowiedz
Podstawowy Iphone 15 ma 6 giga ramu bo więcej nie potrzebuje bo system wspaniale napisany, nie to co kulawy Android. W związku z tym ten wspaniały sprzęt ze wspaniale zoptymalizowanym systemem nie dostanie najnowszego bajeru Apple Intelligence ponieważ jest za słaby, znaczy się ma za mało pamięci RAM. No i owcom i kultystom marki nagle zrobiło się miętowo. Ich przeświadczenie o ilości ramu poszło się paść.
  • Odpowiedz
@credenss: wyznawcy termomixa tez nie widza nic innego... ja bym bral Realme 11 pro za 800 nowy, po co cos drozszego? Moj 2+ letni realme super dziala, porysowalem go i spadl z 1.5m na beton, dziala. Jakbym mial srajfona i go porysowal czy zbil :D to bym chyba plakal a tak...
  • Odpowiedz