Wpis z mikrobloga

Siema, mam RP na 300 lv, distance fighting na 121 poziomie z wszystkimi bonusami, 28 mlv.

Jakie polecacie miejsca do expienia?

Jest jeden warunek: nie może być waste z samych suppli, czyli z diamond arrow, potów i run (kasy, którą muszę przeznaczyć na imbu nie liczę). Po prostu muszę mieć pewność, że zawsze po tej godzinie expa czy więcej w Hunt Analyzerze opcja "Balance:" będzie na zielono.

Aktualnie najlepiej mi się expi na Werehienach na Darashii. Z premium staminą mam nieco ponad 1.5kk na godzinę i loota na czysto trochę ponad 100k. Jak ostatnio zrobiłem imbu to wszystko kosztowało mnie 1.9kk, czyli w przeliczeniu godzina imbu kosztowała mnie 95k, czyli na Werehienach oprócz suppli zwraca mi się nawet kasa na imbu, ale już powoli rzygam tą miejscówką.

#tibia
  • 15
  • Odpowiedz
@maciorqa: 300lvl na hienach to juz przesada chyba xd ja od 80 do 230 latalem na werhienach i juz na tym 230 mam poczucie ze to zbyt lajtowy exp jest
  • Odpowiedz
  • 0
@C13CH4N: na deeper banutcie nie będzie przypadkiem waste? Kiedyś tam byłem i gdyby nie fart, że spadły mi dwa rh z serpent spawna, to byłbym stratny. I wkurzało mnie to, że potworki na red hp uciekały, przez co trudniej było mi je zebrać w grupę i zabić, na werehienach tak nie ma.
  • Odpowiedz
  • 0
@C13CH4N: Lion Spangenhelm, ghost chestplate, Fabulous Legs , falcon bow, Foxtail Amulet, winged boots.

@aja95 Knightem nie gram więc nie wiem, ale to jest teraz inna gra i faktycznie jest sporo nowych rzeczy do ogarnięcia. Na niższych lv pewnie będzie ok, bo i tak będziesz pewnie siedział na "starych" miejscówkach.
  • Odpowiedz
@maciorqa koniecznie kup sleep shawl, mega op tam gdzie obrywasz dużo z earth i polecam collar / ring of blue plazma - ściągasz zanim się skończy i sprzedajesz do npc
  • Odpowiedz
  • 0
@C13CH4N: Mam jeszcze pytanie - mam rozumieć, że piszesz o nowy edron hero cave, gdzie na wejściu są wyverny i na -1 są bonebeasty? Moim zdaniem exp i tym bardziej loot są tam dużo gorsze niż na werehienach.
  • Odpowiedz
  • 0
@C13CH4N: Dobra, spróbuję w najbliższym czasie pójść na to piętro banuty co mi pokazałeś, może tam nie będę miał waste.

Ale ten Hero cave to jest ten o którym napisałem? Gdzie na -1 są bonebeasty a przed wejściem do podziemi są dwie wyverny?
  • Odpowiedz