Wpis z mikrobloga

Ostatnio trochę się nudziłem z ziomkiem i dla jaj przy flaszce stworzyliśmy profil przeciętnej laski na #tinder wydawało mi się że faceci trochę przekoloryzowują to ze laski na tinderze maja aż tak duże powodzenie i praktycznie nic nie muszą robić tylko czekać na wiadomości.
Jak że bardzo byłem w błędzie xD profil naszej laski dostał ponad 99 + polubien w około 4 godziny (profil założony w Czwartek o 18) kiedy wszedłęm w szukanie par kazde serduszko = para. Wiadomości wpadały dosłownie odrazu, i tutaj zaskoczenie było bardzo kulturalne (zwykle siema, cześć co tam słychać albo odniesienia do zdjęć, kolczyka itd) Po 24 godzinach miałem juz kilka zaproszeń na wesele jako osoba towarzysząca (xD) oraz 2 zaproszenia na wakacje na koszt mężczyzny.. Nie będę udostępniał tutaj screenów z rozmów z mężczyznami bo nie chce nikogo szykanować w internecie ale moglem odpisywać byle co faceci i tak pisali i ciągnęli rozmowę.
A wieć jesli jestes gosciem 1-6 / 10 to masz odpowiedz czemu dupeczki Ci nie odpisujooo - po prostu maja na twoje miejsce 100 innych lepszych niż ty. Eksperyment tylko utrwalił mnie w przekonaniu ze portale randkowe to platformy gdzie faceci sa na pozycji z góry przegranej. Oczywiście zapraszam do dyskusji. #randki #zwiazki
PonuryMruk - Ostatnio trochę się nudziłem z ziomkiem i dla jaj przy flaszce stworzyli...

źródło: WhatsApp Image 2024-06-23 at 16.37.38(3)

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@PonuryMruk: może i przeciętnej, ale w większości normalny miras takiej wlasnie szuka bez tatuazy, bez pokazywania dupy i mirasowi wydaje się, że jak laska ma białe włosy to nikt w prawo jej nie daje xd
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko co? Ona ma gęstsze włosy niż większość kobiet co widuje na ulicy. Jedyne co można się przyczepić to fakt że ma duże odrosty na włosach. Jak na rozjasniane to nie wyglądają na mega zniszczone. Ma normalną twarz a nie spuchnięta. Makijaż na też ok. Większość kobiet nawet tak nie wygląda bo mają kilka włosów na krzyż, często są bez makijażu a zamiast niego mają zrobione rzęsy czy usta karpia. Zatem
  • Odpowiedz
@Kitku_Karola: Mi się wydaje, że twarz ma przepitą/opuchniętą i spodziewałbym się nadwagi jeśli nie otyłości przy spotkaniu. Włosy z tymi odrostami mi się w ogóle nie podobają. Nie mój typ po prostu. Biorąc pod uwagę dziewczyny jakie ja widuje to jest poniżej średniej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko w sumie to przerażające co piszesz… bo serio ona wygląda jak bardzo ładna dziewczyna. Jakbym miała się do niej porównywać to wyglądam z twarzy jak gunwo choć fakt że nie mam nadwagi ani niedowagi. Wiele kobiet co widuję w komunikacji aż tak ładnych nie jest a mieszkam w Warszawie
  • Odpowiedz
@PonuryMruk: normalna szara myszka dla anona, nie dziwne, że duże zainteresowanie. PS. na portalach randkowych jest setki chętnych, ale większość to spermiarze, którzy przy pierwszej okazji wyślą zdjęcie dzyndzla lub zaczną obrażać, gdy ta nie będzie zainteresowana xD porównałbym do sytuacji gdzie na jedno stanowisko programisty jest 700 chętnych, ale z czego może 10 kandydatów spełnia wymagania.
  • Odpowiedz
@PonuryMruk: Ja bym powiedział że nie taka średnia. 7/10 trochę dziwna stylówa ale na bank lepsza z wyglądu od większości dziewczyn na tych apkach.
Z resztą to też błąd. To baby szukają czada. Faceci lajkują dużo mniej wybrednie ale każdy z nas wie że taka lekko powyżej średniej to jest to czego szukamy. Przecież jak się trafi match z 9/10 to jest zbyt duże ryzyko że inwestycja będzie się puszczać
  • Odpowiedz