Wpis z mikrobloga

Wkręciłam wczoraj swojego niebieskiego w #lost. Włączyłam mu pierwszy odcinek i tak się podjarał, że siedział i oglądał prawie do rana. Jeny jak ja mu zazdroszczę, ze ogląda to po raz pierwszy (,) Dla towarzystwa będę oglądać z nim. Pamiętajcie not penny’s boat #seriale #zagubieni
  • 20
  • Odpowiedz
  • 0
@Lukiak zgadza się, od 4 już gorzej, ale bardziej chodziło mi tutaj o fakt, że może pierwszy raz to oglądać. Ja oglądałam za gówniarza pierwsze odcinki to jeszcze nie rozumiałam tyle co bym zrozumiała teraz :D
  • Odpowiedz
@fragola: no ja oglądałem na TVP1 od 1 sezonu ale też nie wszystko. Zresztą i tak mało co rozumiałem mając 5 lat XD Pamiętam tylko urywki - "straszną panią" którą okazała się być Danielle, brązową koszulę Sawyera, oczywiście Locka i złowrogi soundtrack. Końcowe intro również. Coś pięknego.

Drugi raz, w pełni świadomie obejrzałem od początku do końca w 2017. Rewatch w 2022. Kolejny koło 2030 żeby więcej zapomnieć xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Lukiak no ja miałam 7 lat XD więc nie lepiej. Taak, straszna pani też u mnie w pamięci, do tego pamiętałam Araba żołnierza, doktorka Jacka, którym wszystkim pomaga i dziwne dźwięki z dżungli.

Ja drugi raz obejrzałam w 2015 roku, później 2020 w covidzie, a teraz będziemy oglądać razem więc 2024 :D i za każdym razem łączę wątki i fakty i więcej rozumiem XD
  • Odpowiedz
@fragola: Wczoraj skończyłem oglądać po raz kolejny. Chyba dopiero teraz zrozumiałem całkowicie wszystkie wątki. Za parę lat już może obejrze sobie z dziećmi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz