Wpis z mikrobloga

Nie mam żadnych znajomości z płcią żeńską, które wykraczają poza "cześć" i "narazie". Nie rozumiem dlaczego tylu ludzi tu marzy, żeby nawiazać relację i stara się to zrobić - jakieś lookmaxxing itp. Dla mnie jest tak źle, że rozmowy z kobietami zawsze są takie same: przystojniak mega fajny i nie robi nic złego. Kobiety zachowują się jakby były pod wpływem jakiś substancji, która zaburza ośrodek percepcji w mózgu. Na co mi takie rozmowy? Co ja mam z nich wynieść dla siebie? Że bycie debilem jest ekstra? No ja niestety należę do tych staromodnych ludzi, którzy nie uważają, że bycie debilem jest fajne w żaden sposób.

W życiu spotkałem tylko jedną kobietę, która była podobnie ciepłą jak Mahiru Shiina. No, ale miała bzika na punkcie ekologii to nie kontynuowałem znajomości. Wartościowa kobieta to się chyba trafia 1 na 100 000 więc nie mam czasu ani energii, żeby 99 999 kobiet poznać.
#blackpill #mgtow #przegrywpo30tce
  • 15
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield: Bo to cope z mitycznym charakterem. Przeciętna kobieta będzie mieć przeciętne zainteresowania kobiece, a przeciętny facet przeciętne zainteresowania męskie więc oprócz związku i seksu nie będzie żadnego punktu zaczepnego.
Nie pójdziesz z kobietą na ryby, grzyby, jagody czy inne kajaki.
  • Odpowiedz
przeciętny facet przeciętne zainteresowania męskie więc oprócz związku i seksu nie będzie żadnego

Naprawdę wierzycie w takie gowno? XDDDD


@programista15cm ale to prawda. Większość kobiet jest po prostu śmiertelnie nudna. O czym świadczą zresztą ich debilne zainteresowania (jeśli tak to w ogóle można nazwać): kosmetyki, makijaże, ciuchy, buty, seriale romantyczne i robienie sobie fotek.
  • Odpowiedz
No a co ty chcesz robić z obcą kobietą, w jaki sposób spędzać z nią czas, żeby podświadomie nawet nie myśleć o ruchaniu i zaliczeniu jej?


@Nowystaryziel: tańczyć, śpiewać, żeglować, jeździć na nartach, pływać na basenie, rozmawiać o kulturze, jeździc na festiwale...

Czemu miałbym nie myśleć o tym jak je ruchac? Zawsze coś wymysle nowego na wieczór ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Większość kobiet jest po prostu śmiertelnie nudna. O czym świadczą zresztą ich debilne zainteresowania (jeśli tak to w ogóle można nazwać): kosmetyki, makijaże, ciuchy, buty, seriale romantyczne i robienie sobie fotek.


@walkowery: no low tier karyny z minimalną tak wyglądają. Ty mieszkasz w powiatowym?
  • Odpowiedz
@programista15cm: tańczyć- jeżeli to twoje hobby, jeżeli nie to w celu seksu
śpiewać? śpiewasz zawodowo, albo chociaż w chórze?
żeglować, jeździć na nartach, pływać na basenie- jeżeli to nie twoja partnerka to tylko będzie Cię spowalniać, a nawet obciążać
rozmawiać o kulturze - no tutaj masz rację, ale to musisz poznać kobietę z klasą z którą pójdziesz do opery
jeździć na festiwale- partnerka, albo większe grono znajomych, inna opcja to
  • Odpowiedz
śpiewać? śpiewasz zawodowo, albo chociaż w chórze?


@Nowystaryziel: a muszę żeby mi to sprawiało przyjemność? Albo ona musi żeby jej to sprawiało?

Resztę ciężko skomentować. Napisałem ci rzeczy które ja lubię robić i to chyba oczywiste że bujam się z różowymi które też lubią je robić, więc robimy je razem. Wydajesz się kompletnie aspołeczny i kobiety, seks nie mają nic do rzeczy
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: no zazwyczaj spędzam z ludźmi czas sam na sam, nie lubię tłumów, nie lubię jak ktoś mi psuje narrację swoim nieogarem - nie lubię czekac, bo ktoś nie ogarnia.

2-4 osoby, 6 to max już totalnie.
Chyba że jakas impreza to dowolna ilość osób, ale skupiam się na 1-3

Z laskami też się 99% czasu umawiam sam, po co mi gapie? A czemu pytasz?
programista15cm - @Nowystaryziel: no zazwyczaj spędzam z ludźmi czas sam na sam, nie ...

źródło: d833f514-104b-48ff-8db9-c16179078fbdphoto

Pobierz
  • Odpowiedz