Wpis z mikrobloga

@HrabiaTruposz Nie zgodzę się. Wielokrotnie już testowałem granice moderacji zgłaszając losowe wpisy innych ludzi i "debil" zawsze szybciutko spadał z rowerka.
Teraz trzeba mówić "w kryzysie inteligencji" wg poznańskich lewicowych standardów moderacji.
  • Odpowiedz
Wielokrotnie już testowałem granice moderacji zgłaszając losowe wpisy innych ludzi i "debil" zawsze szybciutko spadał z rowerka.


@Tytanowy_Lucjan: Jeśli tak, to słusznie zastosowałeś tutaj czas przeszły - "spadał", bo obecnie już nie spada ¯\(ツ)/¯

(Sorki @Kotouak, to było na próbę do celów naukowych)
HrabiaTruposz - >Wielokrotnie już testowałem granice moderacji zgłaszając losowe wpis...

źródło: odrz

Pobierz
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz Bo tutaj nie ma wskazania kto jest debilem. Jak byłby wskazany konkretny adresat to już spadnie.

Funfact: chyba wprowadzenie tych durnych kategorii wiekowych 12+ sprawia, że można każde przekleństwo skutecznie zgłaszać do moderacji xD

A coś mi się o uszy obiło, że chyba nie można mieć konta mając mniej niż 13 lat ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Tytanowy_Lucjan - @HrabiaTruposz Bo tutaj nie ma wskazania kto jest debilem. Jak byłb...

źródło: 1000056308

Pobierz
  • Odpowiedz