Wpis z mikrobloga

#rap #drake #czarnuszyrap elo mordeczki, trochę mnie nie było, ale bardzo ciekawi mnie jaka jest optyka w Polszy na beef Henryka z Darkiem. jak ktoś sobie prześledzi historię moich postów, czy coś, to raczej nie powie że nie jaram się muzyką kejdota, raczej jeżeli miałbym kogoś faworyzować, to jego.
ale czy ktoś tutaj serio uważa, że pod kątem samych barsów, rebuttali i tak dalej Drizzy został zjedzony? bo jak rozmawiam z ludźmi spoza hameryczki, to raczej nie mają tam tam wgranej nienawiści do Drejka i raczej werdykty nie są tak jednoznaczne ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo po prostu nie zdążył im jeszcze wyruchać dziewczyn. muzyka rel, najlepszy kawałek póki co z beefu
takitutej - #rap #drake #czarnuszyrap elo mordeczki, trochę mnie nie było, ale bardzo...
  • 6
  • Odpowiedz
@takitutej: Drejk nie mógł wygrać tego beefu w oczach ludzi, którzy nienawidzą go tak bardzo, że najpierw ogłaszali jego porażkę, jak wyszła zwrotka Dota na Like That (jeszcze zanim nic nie zdążył na to odpowiedzieć), a następnie po Push Ups, twierdzili, że Dot nie musi nawet nic odpowiadać, bo i tak wygrał xd Hejterzy Drejka zachowują się jak jakieś hiphopowe jednostki SS. Prezentują maksymalny poziom zacietrzewienia.

Barsowo itd. jak dla
  • Odpowiedz
  • 2
DEAR SANDRA XDDDD

zgadzam się w pełni, również uważam, że FM i Euphoria najlepsze, niewiele gorsze Push Ups. HP6 lubię, tam są świetne odpowiedzi i linijki, ale faktycznie jakiś beatswitch bardziej energetyczny by się przydał i wtedy przystąpienie do ataku, nie obrony.

meet the grahams - nie przypominam sobie większej wtopy w mainstreamowych beefach, w ogóle to jest tak nędzny numer, że szkoda gadać. a sam koncept pisania listu to żaden wyczyn, tzn. gdyby był jakieś panczlajny, odpowiedzi, to wszystko spoko, ale to literalnie były linijki w stylu "jesteś głupi, weź umrzyj". nic dziwnego, że nie zagrał tego live, a szkoda - chciałbym zobaczyć ja nawija do wyimaginowanej córki przed taką masą ludzi. brakowało tylko piątej zwrotki, w której okazałoby się, że Kendrick pisze z perspektywy haipehaope.

"I
  • Odpowiedz
@takitutej: zgadzam się z większością tego, co napisałeś. Z tym, że lubię FATD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie Drake postawił po prostu na częste wypuszczanie muzyki dla swoich fanów, a nie na "zaspokajanie" krytyków. W końcu jak inaczej wyjaśnić powstanie np. Honestly, Nevermind. Mnie osobiście to bardzo pasuje. Wolę tak niż czekać 5 czy 6 lat na nową muzykę artysty, którego lubię. A to ile znaczy zdanie jakichś samozwańczych influencerów muzycznych, krytyków i innych "HIP-HOP HEADS", to pokazało zacietrzewienie większości z nich podczas beefu. Drake chyba ma już ich po prostu wszystkich w dupie.

Co do meet the grahams, to już o wiele ciekawsze pod względem formy było Taylor Made Freestyle Drejka, które zostało zjechane przez hamburgerowych tryhardów jako kwiiii HAŃBA I SZKALOWANIE TUPAKA ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widać, że ten diss wyjątkowo zabolał Kendricka skoro po
Tywin_Lannister - @takitutej: zgadzam się z większością tego, co napisałeś. Z tym, że...
  • Odpowiedz
  • 0
@Tywin_Lannister: tzn. wiesz, FATD jakby wyszło w Polszy to byłby album wszechczasów, po prostu mierzę to odpowiednią skalą, może też kwestia oczekiwań - chyba wiele osób chciało czegoś w stylu Take Care, ja miałem jeszcze nadzieję na odrobinę IYRTITL po gościnkach typu Meltdown, czyli trochę takie Her Loss solo (które imo jest najlepszą rzeczą od Views). No, ale do jakichś 10 numerów tak czy siak wracam, a niektóre na rotacji
  • Odpowiedz
w ogóle błędem dla mnie było zaglądanie na reddita


@takitutej: to zawsze jest błąd ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ludzie są po prostu bardzo pretensjonalni i jak jakiś krytyk (najczęściej Fantano) powie im, że jakiś album / artysta jest dobry, to będą tego słuchać, żeby wyjść na bardziej dystyngowanych. Przy dzisiejszym przepływie informacji ludzie właściwie nie mają własnego zdania. W dzień premier albumów Drejka wszędzie wyczytasz "mid", nawet jakby wypuścił nowy Illmatic, a Kendrick może nawet nagrać dźwięk jak sra i ludzie uznają, że "uuu, to jest świeże" XD. Na redditcie jest natłok ludzi, którzy tak się zachowują, a
  • Odpowiedz
  • 1
@Tywin_Lannister: nigdy nie lubiłem się opierać na czystych statsach i sprzedaży, ale faktem jest to, że z 4 kawałków debiutujących na #1 Kendricka, połowa jest o Drejku. Plus jeden z Taylor. można śmiało założyć, że teraz - ewentualnie po video do not like us - to jest peak Henryka, a nawet w tym peaku więcej słuchaczy miesięcznie ma Drake. nie ma opcji żeby Kdot zastąpił Drake'a w opcji tego topowego
takitutej - @Tywin_Lannister: nigdy nie lubiłem się opierać na czystych statsach i sp...
  • Odpowiedz