Wpis z mikrobloga

#garmin #smartwach

Czy ten fenix 7 będzie dla mnie najlepszym wyborem? Czy może to lekki overkill?
https://www.garmin.com/pl-PL/p/735611/pn/010-02540-01

- Z ceną jestem elastyczny, widzę, że na promkach są po 1700, więc powiedzmy do tych 2k mógłbym wydać
- Jestem mocno sportowy: siłka, bieganie, rolki/łyżwy, wspinaczka, akrobatyka, jakieś piesze wędrówki od czasu do czasu.
- Wszystkie zdrowotne funkcje mile widziane, im więcej tym lepiej (tylko szkoda, że fenix nie ma EKG)
- Design fajnie jakby szedł bardziej w elegancję
- ekran zwykły raczej niż amoled, ze względu na lepszy kontrast
- żywotność baterii tyle co ten fenix zwykły ma, czyli kilka-kilkanaście powinno starczyć
- I jakieś dodatkowe duperszmity typu płatność, powiadomienia z telefonu (ale z możliwością wyłączenia najlepiej) i reszta to nie wiem, albo niekoniecznie
- Nadgarstek mam mały więc w grę wchodzi chyba tylko ten 47mm ze względu na design, latarkę+gps

Co jeszcze mogę wziąć pod uwagę?
No i tak się zastanawiam czy ja potrzebuję w ogóle taki high endowy zegarek, czy jakiś tańszy typu forerunner, a może całkiem innej marki nie byłby do moich potrzeb idealny.
  • 3
  • Odpowiedz
- ekran zwykły raczej niż amoled, ze względu na lepszy kontrast


@Piks0n: Raczej amoled ma lepszy kontrast niż MIP. W sumie gdyby nie ten wymóg elegancji czy latarki to podszedłby nawet jakiś tańszy Forerunner.
  • Odpowiedz
  • 1
@echelon_: Tę latarkę to raczej odpuszcze, bo j.w jest tylko w modelach PRO, które są dużo droższe i brzydsze. Więc zostaje 7 zwykła albo coś innnego. Ten biały forerunner 955 np. wyglądem jeszcze znośny jest. Z tym wyświetlaczem chodziło mi, że MIP lepiej widoczny na słońcu i mniej baterii żre
  • Odpowiedz