Wpis z mikrobloga

#przegryw To kim się staniesz zależy od genetyki, środowiska, rodziców, otoczenia i przeżytych doświadczeń a w szczególności tych w dzieciństwie, wolna wola nie istnieje bo wszelkie decyzje są podejmowane automatycznie subiektywnie na podstawie twoich doświadczeń z przeszłości. Nie możesz się winić że skończyłeś w piwnicy bez kolegów jako ochroniarz w rossmanie podczas gdy twój rówieśnik ma dziewczynę, znajomych i studia z dobrą pracą i wiele miłych wspomnień i przeżyć, przecież to nie tak że na złość #!$%@?łeś sobie życie, po prostu jesteś sumą czynników zewnętrznych które w twoim przypadku dały wynik negatywny. Mam nadzieję że spodobał wam się mój chłopsko rozumowy wywód, pozdrawiam ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 7
  • Odpowiedz
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: mam mordę (nie chada ale spoko ryj + broda) i 185 cm i zamiast mieć wszystko, nie mam niczego xD Liczy się temperament, charakter, to czy jesteś od urodzenia otwarty czy zamknięty, jak to drugie to cię gnębią, kończysz szkole, izolujesz się, nabawiasz się fobii społecznej i depresji i tak sobie gnijesz w pokoju do momentu aż nie popełnisz magika
  • Odpowiedz
  • 2
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: Gdyby przemcel pochodził z bogatej lub chociaż w miarę inteligentnej rodziny to by mu przede wszystkim jak najszybciej naprawili plastycznie twarz w czasie gdy był jeszcze niemowlakiem czy dzieckiem. Ekspertem nie jestem ale z tego co pamiętam to chyba takie defekty jakie on ma można było zminimalizować gdy był jeszcze mały, gdyby tylko rodzice się tym bardziej zainteresowali i mieli pieniądze do wyłożenia.
No i przecież wspomniałem też o genetyce
  • Odpowiedz
mam mordę (nie chada ale spoko ryj + broda) i 185 cm


@Lukiak: No widzisz, ale to nie ty oceniasz czy jest spoko, gdyby był spoko to nie siedziałbyś na tagu. Broda to ciężkie frajerstwo dla leszczy na strzała a 185cm to obecnie manletyzm.

@Kernwaffe Taki Jeremy Meeks jest z patologi i gdyby nie morda i wzrost to dzisiaj pod celą by przygotowywał gorące kakao dla współwięźniów XD

Także bajki o
  • Odpowiedz