Wpis z mikrobloga

Mirki bardzo proszę o pomoc z nowym laptopem. Kupiłem niedawno Lenovo Ideapad z rtx 3050 itd. Ostatnio zauważyłem, że z wnętrza laptopa dochodzą "elektryczne" dźwięki przypominające drukowanie paragonu? coś jakby zwarcie. Pojawiają się niezależnie od tego czy jestem w windowsie czy dopiero co odpalam laptopa.
Ponadto, prawy głośnik działa wyraźnie gorzej. Jakby przesterował, taki metaliczny dźwięk. Lewy jest ok i gra normalnie. Bardzo proszę o pomoc, czy da się to jakoś naprawić z poziomu komputera, czy to po prostu średnie wykonanie laptopa. Kupowane w xkomie więc na szczęście jeszcze gwarancja jest.
Poniżej wstawiam film poglądowy jak to wygląda.
#laptopy #komputery #elektronika #lenovo #pytanie #pomocy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dafi93: Z głośnikiem ci nie pomogę, mam tego laptopa i również czasami są takie dźwięki, nawet w nocy gdy go nie używam. Czytałem zagraniczne fora, i wychodzi na to że to wentylatory, dużo ludzi się na to skarżyło więc wychodzi na to że "ten typ tak ma".
  • Odpowiedz
  • 0
@Vaerlin: jak oglądałem filmy na yt to jest to trochę inny dźwięk. Piszczenie cewek też występuje ale te "drukowanie" jest jakby oddzielne bo dochodzi też z głośnika.
@agareas no cóż, to jestem w stanie przezyc, gorzej z tym głośnikiem:/
@rybeczka no dlatego napisałem czy ds się to naprawić z poziomu Windowsa albo czy to po prostu cecha tego modelu. Jeśli nie, to oddaje na gwarancje.
  • Odpowiedz