Wpis z mikrobloga

41 lat. Cała moje życie to reprezentacyjny #!$%@?. Dzisiaj mój 5 latek usiadł obok i pyta dlaczego mówię "ale fart" (przy obronie nieszczęsnego). Odpowiadam bo przegrywamy z tymi czerwonymi. Odpowiedział: ale głupi ci czerwoni. Na co ja mu: musisz się przyzwyczajać. Na szczęście poszedł się bawić samochodami. Szkoda mi go.

#mecz
  • 15
  • Odpowiedz
@Czopelka: jestem trochę młodszy, ale pamiętam jaką #!$%@?ę grała reprezentacja w latach '90 i w sumie, to ciężko mi powiedzieć, czy było lepiej, czy gorzej, natomiast wtedy nie trzeba się było wstydzić, jak teraz, bo przynajmniej siedzieli na dupie w kraju i nie było widać tych kompromitacji na dużych imprezach; i faktycznie, poza krótkim przebłyskiem z Nawałką, to repra przez całe moje życie, to raczej powód do wstydu, zażenowania i
  • Odpowiedz
  • 0
@dzyndzla: faktycznie tylko za Nawałki był okres kiedy nie było wstydu. Teraz wygląda na to że szykują się długie lata żenady w wykonaniu naszych orłów z dodatkowym chromosomem
  • Odpowiedz
  • 0
@zlo1991: Często gra ze mną w podawanie. A ja grałem w juniorach i seniorach w A klasie. Mam sukcesy. Awans z B klasy do A klasy. No i później spadek z A-klasy ()
  • Odpowiedz