Wpis z mikrobloga

@maateusz123:

A ja jestem tak stary że pamiętam 3 miejsce Polski na mundialu w Hiszpanii. Wtedy miałem 8 lat i wydawało mi się że zawsze będziemy tacy dobrzy. No a potem... jeszcze z rozpędu awans na Mexico'86, tam blamaż, potem 16 lat klęsk i upokorzeń, następnie Mundial 2002, blamaż i konsekwentne trzymanie poziomu słabego średniaka który awansuje na turnieje a tam dostaje bęcki.

No i - poza rokiem 2016, gdzie
  • Odpowiedz
  • 0
@maateusz123 no właśnie nie do końca. Na ostatnim euro do ostatniej minuty walczyliśmy o awans, a na ostatnich MŚ wyszliśmy nawet z grupy. Na Euro 2012 zwycięstwo w ostatnim meczu dawało awans, a chyba nawet na Euro 2008 jakiś cień szansy na awans w ostatnim spotkaniu był
  • Odpowiedz
@maateusz123: 2016 to absolutnie zmarnowany potencjał, z tamtą paką powinniśmy walczyć o podium, a skończyło się na ćwierćfinale po męczarniach z dosyć przeciętną Szwajcarią
  • Odpowiedz
@maateusz123: Mnie wyleczyli z kibicowania na mundialu w Rosji. Jak zobaczyłem zero chęci do rywalizacji z ich strony, tak mi przeszło kibicowanie. Teraz tylko śledzę wyniki, a czy wygrają czy przegrają jest mi wszystko jedno. Polecam
  • Odpowiedz
@maateusz123
Klasyka. Będąc młodszym mówiłem do ojca, że co on gada, damy radę. Ojciec oczywiście powtarzał - synuś, ja już to wszystko przeżyłem. Za kilka lat będziesz mówił podobnie. Minęło kilka lat i miał rację ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@maateusz123 nie śledzę jakoś mocno, ale jak dzisiaj Francja zremisowała z Holandią, to znaczy, że w meczu z Polską, Francuzom będzie zależało na nabiciu statystyk i wrzucą naszym orłom piątkę na mięciutko? Bo jak nie z Polską, to z kim?
  • Odpowiedz
  • 0
@maateusz123 jakaś nowa wojna światowa była żeby podział pracy się zmienił? Jesteś krajem na dorobku i przecież nie wygląda na to że dogonisz kraje rozwinięte, tym bardziej piłkarsko gdzie na zachodzie piłka to czasem religia, za wysokie oczekiwania masz 🙂
  • Odpowiedz