Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie ogólne, choć może do użytkowników z grupy tęczowych pasków?
Z tej strony mężczyzna homo, 37 lat, bez związku, bo w sumie uważam większość naszego środowiska za patologię, która szuka tylko seksu. Grindr odpada, poznanie kogoś normalnego w internecie prawie graniczy z cudem. Ale ja w sumie nie o tym...

Od dłuższego czasu chodzi za mną świadomość, że chciałbym coś pozostawić na tym świecie, wychować młodego człowieka, który dostanie wszystko po mnie, któremu przekażę wzorce, wiedzę i który, jak mam nadzieję, pewnego dnia poniesie moje nieszczęsne dziedzictwo dalej.
Z oczywistych powodów związek z kobietą odpada, nie chciałbym nikogo okłamywać, choć wiem, że są osoby, które w takich relacjach żyją całe lata, oszukując naturę. Adoptować nikt mi dziecka nie da, bo kto to widział aby mężczyzna adoptował dziecko.
Wiem, że na rynku polskim, wbrew wszelkim przekonaniom, dość łatwo o załatwienie sobie surogatki, nawet dla par homo. Istnieje sporo forum i grup tego typu, gdzie nikt o nic nie pyta, gdzie nikogo nie obchodzi czy jesteś hetero homo czy helikopterem bojowym.

Choć tu znowu zdaję sobie sprawę - dziecko bez matki nie mogłoby się prawidłowo rozwijać. Dziecko bez ojca, także. Jestem więc rozdarty między chęcią posiadania potomstwa a swoimi własnymi ograniczeniami. Tak, mogę wydać 100 tys na surogatkę, to nie problem, ale czy to ma w ogóle sens? Czy całe to drzewo genealogiczne po prostu musi się zamknąć wraz ze mną?

Nie chciałbym, żeby tak było. Paradoks, mieć pieniądze, duży dom, możliwości. Po nic, dla samego siebie.

#zwiazki #dzieci no i trochę bardzo #lgbt



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Jest łatwiejsze rozwiązanie. Znajdź potrzebujące dziecko, może być moje i przepisz mu majątek który odziedziczy po Twojej śmierci. Na zawsze pozostaniesz w jego i jego potomków pamięci.
  • Odpowiedz
Dokładnie tak, jak napisała poprzedniczka - możesz znaleźć inne potrzebujące osoby i wychowywać wielu młodych ludzi, jeśli podzielisz się z nimi swoimi doświadczeniami. Nie musisz w tym celu nikogo płodzić, bo i tak może kompletnie różnić się od Ciebie, a inni mogą być bardziej zainteresowani tym, co zostawisz po sobie. Teraz możesz wybrać dobrych ludzi, a swoich dzieci nie wybierzesz.
976497 - Dokładnie tak, jak napisała poprzedniczka - możesz znaleźć inne potrzebujące...

źródło: 6.+the+world+doesn%27t+need+you+to+continue+your

Pobierz
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: szukaj kobiety która chce mieć dziecko, powiedz ze jesteś bi I czy to jej nie przeszkadza. Jak nie będzie to rób dzieciaka. Dziecko musi mieć ojca i matkę, SERIO, nie ma nic gorszego niż brak rodzica. Potraktuj to jako projekt na 16 lat, po 16 latach rozstanie i każdy idzie w swoją stronę, dzieciak jest duży, mówicie ze nie pyklo... Jest sporo ludzi którzy szukają układu i może się
  • Odpowiedz