Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja mam problem z zalogowaniem się do oficjalnej aplikacji wypoku? Wczoraj zostałem nagle wylogowany i już nie mogę się zalogować. Hasło na pewno się zgadza, ale mimo wszystko dostaję komunikat "Wystąpił błąd". Ktoś, coś? Restart aplikacji, w tym też wyczyszczenie danych cache nie pomaga ¯\(ツ)/

#wykop @a__s
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie tylko Ty, #!$%@?ło mnie na dwóch telefonach i teraz nie mogę się zalogować. Wg co to jest kur*a za komunikat błędu "Wystąpił błąd"? Kto to kur*a pisał?
  • Odpowiedz
  • 0
@a__s: Hej, ciągle to samo: "Wystąpił błąd" ¯\(ツ)/¯
Login/hasło na pewno są dobre, to jak wprowadzam złe, to dostaję: "Login lub hasło są nieprawidłowe"
  • Odpowiedz
@reseted: Wejdź proszę w ustawienia aplikacji --> o aplikacji
I podeślij mi screena z informacjami, które są tam zapisane. Szukamy przyczyny problemu.
  • Odpowiedz
@a__s: Mam ten sam problem. Musiałem wejść na wykop przez przeglądarkę na której jestem zalogowany i wyłączyć weryfikację dwuetapową, wtedy normalnie się zalogowałem w aplikacji.
  • Odpowiedz
@a__s Działa, wcześniej wyskakiwał komunikat o błędzie, teraz normalnie pojawia się okienko do wpisania kodu autoryzacyjnego i po wpisaniu mnie zalogowało. Wszystko jest już ok.
  • Odpowiedz