Nie ma większej reprezentacji przegrywów niż Anglia.
Co jakiś czas Anglicy są wśród faworytów do wygrywania turniejów, a ostatecznie jedyne co ugrali w ciągu ostatnich 20 lat to srebro na Euro 2020. Grają tak toporną piłkę, że tego się nie da oglądać.
Mają jakiś swój szamański styl rzutów rożnych gdzie ustawiają się w rzędzie i nagle rozbiegają, ale ch*j z tego wychodzi. XD
Teraz znowu mają pokolenie młodych świetnych piłkarzy, ale Southgate ich tak kastruje, że męczą się z Danią czy Serbią. Znowu będzie kilka turniejów z Anglią wśród faworytów gdzie dojdą max do półfinału kalecząc oczy widzów.

Na obrazku skład z Euro 2004, gdzie pewnie 3-4 z nich łapałoby się do jedenastki wszechczasów w Anglii, a reszta poza bramkarzem byłaby w drugim szeregu. Wszyscy bez bramkarza są wśród legend klubowych. Śledząc historię klubową Jamesa można go porównać do Pickforda więc bez dramatu. A jeszcze w tamtych czasach mieli Rio Ferdinanda.
Na tymże Euro odpadli w ćwierćfinale z Francją gdzie prowadzili 1-0, ale dali sobie wbić 2 bramki w doliczonym czasie 2 połowy. XDD Zidane skarcił ich z wolnego i karnego i o ile tutaj zadecydowały umiejętności Zidane'a tak dopuszczenie do takich sytuacji w ciągu 3 minut to jest beka totalna.
Są tzw. "reprezentacje turniejowe", które wchodzą na wyższy poziom podczas mistrzostw i za taką uważałem zawsze Niemcy. Anglicy wydają się reprezentacją anty-turniejową, bo przejdą przez eliminacje jak walec, a potem grają jakby cofnęli się w rozwoju i założyli 20kg ciężaru na plecy. XD
Do tego są strasznie zadufani w sobie, a kibice zachowują się jak bydło. Mam nadzieję, że odpadną szybko. Z grupy myślę, że wyjdą na 100%, ale potem niech ich wykopie jakaś Rumunia, albo Polska to już w ogóle będzie cudnie.
#mecz #euro2024 #pilkanozna
BulgarskiTaboret - Nie ma większej reprezentacji przegrywów niż Anglia.
Co jakiś cza...

źródło: FB_IMG_1592137982940

• 6
@BulgarskiTaboret: wszystko, o czym piszesz sprowadza się do słabej jakości angielskich trenerów. To nie jest przypadek, że ostatnim angielskim trenerem, który wygrał ligę był Howard Wilkinson w sezonie 91/92. Anglicy nie mają trenera, który postawiłby się opinii publicznej i zagrał sensowy, nowoczesny futbol. Przecież ten skład z obrazka nie miał żadnych szans na normalną grę, bo miał 3 zawodników o podobnej pozycji i zero balansu w środku pola. Teraz Southgate

@BulgarskiTaboret: Nie, odpadli z Portugalią w ćwierćfinale po karnych, gdzie Beckham załadował w trybuny.