Wpis z mikrobloga

@Tumurochir #!$%@? spójrzcie na tego typa, zawsze mi się wydaje że chłop jest zrobiony w generatorze AI, ten hdr czy jak się to nazywa jest tutaj chyba podkręcony na maksa, to wygląda strasznie nienaturalnie xd
  • Odpowiedz
@Tumurochir: Ilaria Salis idolka lewactwa. Pani, która próbowała zamordować człowieka i groziło jej 20 lat pozbawienia wolności, kończy w Parlamencie Europejskim otrzymując immunitet z ramienia lewicowej partii i unikając konsekwencji swoich czynów. Prawdziwa lewacka praworządność
Polejmnie - @Tumurochir: Ilaria Salis idolka lewactwa. Pani, która próbowała zamordow...

źródło: 20240612_142515

Pobierz
  • Odpowiedz
zdziwienie lewaków, że komuś puściły nerwy


@Nie_bo_ty: przyjechal do innego, kraju, gdzie patrioci protestowali przeciwko skorumpowanemu rządowi ktory chce sprzedac wartosciowe zasoby naturalne za grosze innemu panstwu, tym samym niszczac srodowisko naturalne, i musial przez to postać w korku, więc sobie zastrzelił ludzi, faktycznie, lewactwo złe a gosciowi tylko puscily nerwy
harrame - >zdziwienie lewaków, że komuś puściły nerwy

@Nieboty: przyjechal do innego...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@Tumurochir @062sleeper @Bujak mnie szokuje coś innego. Kraj biedny, trzeciego świata a wyrok w kilka miesięcy.
U nas co najmniej 3 do 5 lat plus apelacje.
Wiem, że tak też jest taki odpowiednik zero i to pod publikę ale i tak niesmak pozostaje.
  • Odpowiedz
Będzie miał 125 lat jak wyjdzie


@#!$%@?: Jeśli w ogóle pójdzie, bo z tego co czytałem, przekroczył wiek, w którym fizycznie idzie się do więzienia, wiec pewnie będzie odbywał wyrok w domu.
  • Odpowiedz