Wpis z mikrobloga

Beka co sie dzieje na mirko na tagach #sejm #polityka. To takie wywyższanie się ludzi, którzy sa wrecz tytanowym elektoratem PO, że główna to ściek i idioci, a oni sami są przenikliwi, bystrzy i w ogole elita. Podczas, gdy sami zachowują się jak najbardziej tytanowy elektorat PiS. Pamietam jak była beka, ze PiS od poczatku wszystko zwalal, na to ze Platforma rządziła 8 lat (zresztą słuszna beka), a teraz skrytykuj na mirko, choc troche Platformę, to Ci przyjdzie wykopek i napisze, że to wszystko wina PiS albo o, a co PiS robił xD.

Śmiechu warte xD.
  • 15
  • Odpowiedz
@Dawul: Nie żeby coś, ale dopiero minęło pół roku i taka narracja jeszcze ma odzwierciedlenie w rzeczywistości, a już na pewno zważywszy na to, że Prezydentem jest pisowiec, i najważniejsze organy (TK, SN, KRRiT, 70% prokuratury) są przejęte przez pisowców
  • Odpowiedz
  • 1
@Zenek_:

ie żeby coś, ale dopiero minęło pół roku i taka narracja jeszcze ma odzwierciedlenie w rzeczywistości, a już na pewno zważywszy na to, że Prezydentem jest pisowiec, i najważniejsze organy (TK, SN, KRRiT, 70% prokuratury) są przejęte przez pisowców


To po co Tusk mówił o 100 konkretach na 100 dni i wie, jak zrobić, zeby była benzyna po 5,19 zł? To jest tylko jego wyłączna wina. Juz nie mówiąc, o
  • Odpowiedz
@Zenek_: nie żeby coś ale ile ustaw poszło do prezydenta? to że prezydent to pisowiec to żadna wymówka, wystarczy zrobić dobrą ustawę do prezydenta a opinia publiczna juz zrobi swoje zeby tego nie vetowal. Ale jak sejm zajmuje sie tabletkami i bodnarowcami, senat przyjmuje wszystko bez zadnej poprawki to co sie dziwic jak nawet sawicki z psl kaze sie wziac do roboty rzadowi, ktory zaczyna rzadzenie jako najwiekszy liczbowo rzad
  • Odpowiedz
  • 2
@Zenek_: oczywiście że tak, ale nie we wszystkim. Po prostu bawią mnie tłumaczenia jakiejkolwiek partii, która jest u władzy, że wszystko jest wina jej poprzedników. Należy przede wszystkim rozliczać władze, a nie opozycję (oczywiście wyjątkiem są przestępstwa poprzedników, ale to bardziej praca dla sądow i prokuratury, bo te komisje to teraz istne cyrki dla gawiedzi).

@ketiow do pełnej merytoryki w Twojej wypowiedzi zabrakło słowa Matecki ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@TS_X9: Dobra ustawa? Jak on zawetował ustawę o tabletce dzień po bo mu się coś uroiło, ten człowiek to zwykły pisowiec i nie ma sensu z nim nijak współpracować.
  • Odpowiedz
@Dawul: a ty gdzie podałeś argumenty oprócz chłopskich rozmyślań? Czemu ja mam robić metoryczny post na jakiś wysryw poparty niczym xDDDD
  • Odpowiedz
  • 0
@ketiow:

a ty gdzie podałeś argumenty oprócz chłopskich rozmyślań? Czemu ja mam robić metoryczny post na jakiś wysryw poparty niczym xDDDD


Polecam przeczytac moja wypowiedz, a potem sie wypowiedziec, szczególnie gdy sam uzywasz tego typu argumentów, pozwol, ze Ci przypomne.

ta ta weź trollu zamilcz xD jak dla ciebie alternatywa jest konfa czy PiS to naprawdę nie mamy o czym rozmawiać xD


iiii takich

a ty gdzie podałeś argumenty oprócz chłopskich
  • Odpowiedz
@Zenek_: a ile tych ustaw udrzucił? Ile ustaw przeszlo proces legislacyjnych i lezy u prezydenta? co sie udalo zrobic w 6 miesiecy w kwesti prawa? podaj ilosci XD
  • Odpowiedz
@Dawul: ale caly twój wpis to jest wysryw typie XD naprawdę zacznij myśleć jak myślisz, że łatwo jest posprzątać 8 lat robienia syfu przez PiS.
  • Odpowiedz
wystarczy zrobić dobrą ustawę do prezydenta a opinia publiczna juz zrobi swoje zeby tego nie vetowal


@TS_X9: Pisowcy mają w dupie opinię publiczną, oni grają pod swój betonowy elektorat a ten klaskałby uszami nawet gdyby Kaczyński zakazał oddychania.
  • Odpowiedz
  • 1
@HrabiaTruposz:

Pisowcy mają w dupie opinię publiczną, oni grają pod swój betonowy elektorat a ten klaskałby uszami nawet gdyby Kaczyński zakazał oddychania.


Bzdury. Moim zdaniem to nie jest dobra ustawa, ale prezydent nie zawetował chociażby ustawy o dofinansowaniu invitro z naszych podatkow.
  • Odpowiedz