Wpis z mikrobloga

@PurpleHaze: co chwila widzę rincony 3 mach 5, cena zajebista a nie mogą się ich pozbyć, to oznacza tylko tyle że świnia każąca kupować buty jest syta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kolego, fila astatine, carbon za 350zł, dobre to będzie?
Strzelam że gówno ale może będziesz wiedział lepiej
  • Odpowiedz
  • 1
@Ark00: strzelam ze speedgoaty, mafate i cliftony rozejda sie w chwile. Mach i rincony to sa jakies takie ni pies ni wydra nie wiadomo do czego.

Natomiast co do pytanie o file, ni cholery nie wiedzialem ze oni buty biegowe robia. W necie na zapytanie o te buty z dopiskiem review tez raczej niespecjalnie duzo info.
Mi sie fila kojarzy z pseudo sneakersami z lat 90 i dresami z wielkim
  • Odpowiedz
Natomiast co do pytanie o file, ni cholery nie wiedzialem ze oni buty biegowe robia


@PurpleHaze: też się zdziwiłem, recki najlepsze w języku hiszpańskim widziałem ale gówno z nich wychodzilo xd

Fila ponoć upadła i ją koreańce przejęli, nie wiem co to znaczy dla jakości buta, ale jak się przyjrzeć po ludziach to dalej tkwi im w głowach fila bo często widuję ludzi w różnych rzeczach
  • Odpowiedz
@PurpleHaze dzięki, kupione! Chyba już kod rabatowy to -40 zł, a przynajmniej ja taki dostałem. Tak czy tak zawsze taniej.
Btw można w nich okazjonalnie po asfalcie śmignąć? Mam taką trasę do biegania w większości trail ale przeplatany asfaltem. Czy raczej lepiej odpuścić bo się szybko zetrą?
  • Odpowiedz
@PurpleHaze super, nie mogę się doczekać kiedy przyjdą :D
Chociaż teraz widzę że jest też edycja “wide” dla szerokiej stopy, a akurat mam płaskostopie poprzeczne, tylko na takie zwykle nie ma promek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
No ale może zwykle podejdą
  • Odpowiedz
  • 1
@kabalarz: wide w Polsce dorwac w promocji to jak w totka wygrac, z reszta na zalando tez rzadko kiedy sa, bo pewnie nie tluka ich tak duzo.

Szerokie sa altry, ale to zero drop i nie kazdy chce sie tak bawic.
Szerokie sa salomon glide max tr, na limango byly w cenie ponizej 200zl, ale zostaly juz same damskie (limango ma kupon -50zl/200zl zaproszeniowy, wiec ceny sa wrecz rewelacyjne).
PurpleHaze - @kabalarz: wide w Polsce dorwac w promocji to jak w totka wygrac, z resz...

źródło: image_2024-06-21_100707900

Pobierz
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: a doradzisz które hoki na szeroką stopę, z dużą amortyzacja i dla dużej wagi na asfalt? Ja jestem team Asics i nigdy nie korzystałem z hoki a szukam Klepacza treningowego
  • Odpowiedz
  • 1
@profaza: oj kurde nie podpowiem nic, ja z asfaltowek od hoka mam tylko cliftony, ale z recenzji wynika, ze one na szeroka stope sie srednio nadaja. Trzeba grzebac po runrepeat i innych recenzjach albo pytac mirasow.

A co do team asics, jesli nie zalapales sie na nimbus lite 3 za 180zl, ktore wklejalem jakis czas temu, to pluj sobie w brode ( )
To sa
  • Odpowiedz