Wpis z mikrobloga

mój #rozowypasek ma taką #!$%@?ą współlokatorkę co robi syf w mieszkaniu i nie sprząta w ogóle, laski zrobiły awanturę i ten cymbał zmienił hasło do neta, bo ona płaci (#!$%@?, że się zawsze składają) i nie dostaną hasła dopóki ona nie będzie musiała sprzątać już kuchni (o co jej chodzi nie wiem). Do tego siedzi po nocach i drze ryja do komputera bo gra w jakieś LOLe czy inne gierki i nie daje im spać (jej pasją jest także ##!$%@?)

W związku z tym nasuwa mi się pytanie: jakiego psikusa można jej wykręcić? Poradźcie miraski, bo nie miałem styczności jeszcze z takimi #!$%@? i się nie znam.

##!$%@? #kiciochpyta

  • 16
  • Odpowiedz
@Shodan56: laska mieszka w pokoju obok i w sumie to tylko właściciel może ją #!$%@?ć. takie jakieś umowy mają że każda ma swoją.

@milczmen: studbaza here, na hlep brakuje hajsu na koniec miesiąca a co dopiero na naklejki xD
  • Odpowiedz
@paulusapis: hmm, nie wiem.. może niech w jakiś sposób zablokują jej dostęp do kibla. Albo skoro siedzi po nocach i gra w lola, to pewnie w dzień się musi wyspać. Jakiś dobry system nagłaśniający + mocna muzyka załatwiłyby sprawę. Bardziej zemsta niż psikus, ale zawsze cuś ;)
  • Odpowiedz
@mirkobiniu: aaa zapomniałem napisać, że ta krowa podbierała innym lokatorkom żele, szampony itd, teraz jak już się obcięły to ta durna #!$%@? chyba myje się białym jeleniem ;d a do lodówki nie da rady przymocować kłódki :D

może jutro coś się wyklaruje i nie cza bedzie sobie głowy nią zawracać
  • Odpowiedz
@paulusapis: w ogóle zlikwidować neta [nie wiem, #!$%@?ć router czy coś]- skoro one też płacą i nie mogą korzystać to niech będzie sprawiedliwie. Jak jest graczką to dostanie #!$%@? i może zmięknie.

SKoro nie chce sprzątać kuchni to niech z niej nie korzysta. Tylko tu niestety póki co nie mam pomysłu jak jej to skutecznie uniemożliwić.
  • Odpowiedz